Naujienos

Dėl priėmimo į mokyklą

Informuojame, kad prašymus dėl Priėmimo į Vilniaus bendrojo ugdymo mokyklas bus galima pateikti nuo kovo 1 d. iki gegužės 31 d.
Daugiau informacijos apie mokyklų aptarnavimo teritorijas, priėmimo tvarką 2019/2020 mokslo metams vasario mėnesį bus paskelbta interneto svetainėje https://svietimas.vilnius.lt.
2019-02-06 patvirtinti priėmimo į Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašas ir bendrojo ugdymo mokyklų aptarnavimo teritorijų žemėlapiai: https://maps.vilnius.lt/maps_vilnius/?theme=schools

KOVAS – SĄMONINGUMO DIDINIMO MĖNUO BE PATYČIŲ

2019 metų kovą emocinės paramos tarnyba „Vaikų linija“ paskelbė Sąmoningumo didinimo mėnesiu BE PATYČIŲ ir kviečia visuomenę įvairiomis veiklomis ir idėjomis sutelkti dėmesį į patyčių problemą ir siūlyti būdus bei priemones, kaip kiekvienas iš mūsų gali prisidėti, kad patyčių mūsų šalyje būtų mažiau.
Su patyčiomis turime dirbti visus metus, tačiau kovo mėnesį „Vaikų linija“ kviečia sutelkti vaikų ir suaugusiųjų dėmesį į patyčių problemos aktualizavimą ir jos sprendimo būdus.

Naujausias „GABIJOS BALSO“ numeris


Integruotas 5 d klasės lietuvių kalbos ir dailės projektas „Aš čia gimiau“, skirtas kovo 11-ajai – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

Urbanistinis Vilniaus peizažas atgimsta 5 d klasės integruotame lietuvių kalbos ir dailės projekte „Aš čia gimiau“, kuris skiriamas kovo 11-ajai – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Mokiniai kūrė miniatiūras apie gimtąjį Vilnių ir piešė iliustracijas.

2019 metų Kaziuko mugė

2019-03-05 ilgųjų pertraukų metu mokykloje šurmuliavo Kaziuko mugė. Prekiavo 4–8 klasių mokiniai. Šiemet dūzgesio buvo dvigubai daugiau, nes be mugės vyko ir Užgavėnės.

Kviečiame dalyvauti

IDĖJŲ MUGĖJE

Kviečiame visus gimnazijos mokinius, tėvus, mokytojus bei kitus bendruomenės narius kartu kurti bei palaikyti pozityvų mikroklimatą gimnazijoje ir siūlyti savo idėjas, kurias įgyvendinę sakytume: GABIJA – GERA MOKYKLA! 
Būkime aktyvūs ir bendruomeniški –
kurkime aplinką, kurioje visiems kartu GERA.
GERA susitikti,
GERA būti, GERA siekti,
GERA dalintis, džiaugtis, švęsti…
Laukiame Jūsų idėjų iki 2019 m. gegužės 31 d. el. paštu
ideja.gabijai@gabijos.vilnius.lm.lt

Integruota anglų kalbos, lietuvių kalbos, matematikos ir verslo pamoka

2019 metų vasario 28 dieną anglų kalbos mokytoja J. Antanavičienė, lietuvių kalbos mokytoja J. Skomantienė, matematikos mokytoja I. Zaveckaitė ir verslo mokytoja L. Stašauskienė vedė integruotą anglų kalbos, lietuvių kalbos, matematikos ir verslo pamoką „Kelionių agentūros darbo simuliacija“ III gimnazijos klasių mokiniams, pasirinkusiems verslą.

„Aš jau penktokas“ – „Visos upės teka“

Vasario 28 d. 5 a, 5 b, 5 c, 5 d, 5 e klasių mokiniai rinkosi į tradicinį renginį „Aš jau penktokas“. Šiais mokslo metais mokiniai pastatė spektaklį pagal J. Degutytės literatūrinę pasaką „Šaltinėlis“.

Comments are closed.