24-asis mokyklos gimtadienis

Likus savaitei iki rudens atostogų gimnazijoje didelis sujudimas – visi laukia mokyklos gimtadienio.
Vieniems labiausiai rūpi diskotekos, neeiliniai talentai veržiasi į sceną pademonstruoti savo gebėjimus tradicinėje Gabijovizijoje, keli šimtai mokinių lieja prakaitą repetuodami šokius pasirodymui mokyklos kieme, likusieji laukia staigmenų, o kiti jas ruošia.
Pirmiausia mokykloje pasklido vanilės, cinamono, karšto šokolado ir kepinių kvapai. Po to buvo atvežta šieno. Didžiulė šieno ryšulių stirta prie pagrindinio įėjimo pasiekė lubas. Šalia atsirado arklių siluetai ir avižos, įsižiebė penkiakampės žvaigždės. Visa tai buvo kaubojiško stiliaus dekoracijos.
Penktadienio ryte visus, įeinančius į mokyklą, su vaišėmis ir kantri stiliaus muzika pasitiko kaubojai. Mokytojams ir kitiems mokyklos darbuotojams buvo įteikti pakvietimai į kavinę, kuri tą dieną buvo reorganizuota į Laukinių vakarų salūną ir įteikti šventiniai keksiukai, kuriuos buvo iškepusios fėjos kepėjos – II klasių gimnazistės.
Mokiniai buvo pakviesti mėgautis keksiukais kiekvieną pertrauką net trijose užeigose.
Pirmajame aukšte įsikūrė „Bermudų trikampis“, prie sporto salės raganos viliojo į „Šviečiantį moliūgą“, o prie aktų salės „Rančoje“ buvo siūloma ne tik kvapni kava ir arbata, bet ir „patrakę kaubojiški keksiukai“.
Užeigose šeimininkavo šeštokai.
Per technologijų pamokas jie buvo išmėginę daugybę keksiukų receptų, tad šventei pasiūlė gardžiausius kepinius. Pirkėjų netrūko, todėl kepėjai ne tik džiaugėsi nemenku uždarbiu, bet ir kūrė tolesnius verslo planus smaližiautojų šventėms.
Parengė Genė Vitkuvienė