Paskutinis skambutis

Žmogus, turintis didelių svajonių yra galingesnis už tą, kuris turi daug faktų ir žinių
(H. Dž. Braunas)
Gegužės 30 dieną nuo pat ryto abiturientai stebino savo originalumu – mokyklos vidiniame kiemelyje kiekviena klasė surengė mažuosius spektaklius, atspindinčius mokinių kūrybiškumą ir džiugias emocijas.
Kur kas santūresni abiturientai dalyvavo paskutinėse dviejose pamokose, kurias vedė pasirinkto dalyko mokytojas ir klasės vadovas. Dalindamiesi džiaugsmu ir šypsenomis, spausdami jau drąsesnių nei rugsėjį pirmokų rankutes, abiturientai buvo palydėti į aktų salėje vyksiantį renginį.
III gimnazijos klasių mokiniai nukėlė dvyliktokus į pasaulį, kuriame galią suteikia ne žinios, o svajonės – vaikiškos, romantiškos, rožinės, didžiosios, išsipildžiusios... Po gražiausios svajonės konkurso vienuoliktokai patvirtino, kad visos svajonės neįkainojamos ir gražios, svarbiausia, tikėti jomis ir jų siekti.
Gimnazijos direktorės pavaduotojas A. Kniška linkėjo gerų pasiekimų laikant Brandos egzaminus, pirmosios mokytojos kvietė grįžti į vaikystės šalį, o tėvelių atstovai skatino nebijoti eiti, nes tik einant galima surasti.
Po renginio į dangų pakilo balionai, lydėdami mokinių svajones ir šviesias viltis kuo sėkmingiau išlaikyti Brandos egzaminus bei pasirinkti tolesnes studijas.
Linkime abiturientams sėkmingos egzaminų sesijos.
Informaciją parengė V. Rutkauskienė