Paskaitų ciklas „Paukščiai mitologijoje“ ir
„Migruojantys Paukščiai“

Šių metų vasario 27 ir kovo 6 dienomis vyko du panašios tematikos susitikimai. Klausėmės paskaitos „Paukščiai mitologijoje“ (lektorius Vidas Dusevičius) ir „Migruojantys paukščiai“, kurią skaitė Lietuvos ornitologų draugijoje (LOD) dirbantis ornitologas Gediminas Petkus.
Lektorius mokiniams detaliai papasakojo apie paukščius, paaiškino kur, kodėl ir kaip jie migruoja, kokie paukščiai ir kodėl į kitus kraštus grupelėse skrenda sudarę tam tikrą (pvz. „V“) formą.
Ornitologas gabiuosius taip pat supažindino su paukščių žiedavimo tikslais ir žiedavimui naudojamomis priemonėmis, parodė su paukščiais susijusių nuotraukų ir filmuotos medžiagos, kitokių įdomybių.
Paskaita buvo labai įdomi, tad po jos mokiniams iškilo daug klausimų, apie paukščius bei ornitologo profesiją. Lektorius visus juos išklausė bei išsamiai ir aiškiai atsakė. Dėkojame Gediminui Petkui už turiningą paskaitą, kurios metu daug sužinojome. Ateityje tikimės dar tokių įdomių paskaitų, kad galėtume įgyti žinių ir praplėsti akiratį.
Gabių mokinių ugdymo darbo grupė