Vilniaus miesto jaunųjų filologų konkurso rezultatai
Šiais mokslo metais Gabijos gimnazija Vilniaus miesto jaunųjų filologų konkursui pateikė tris darbus ir visi jie buvo įvertinti prizinėmis vietomis.
Literatūrinių vertimų sekcijoje I vietą laimėjo II d gimnazijos klasės mokinė Giedrė Kazlauskaitė, kuri vertė Doris Lessing knygos „Žavios ir nuostabios, ypač katės“ VII skyriaus ištrauką. Darbo vadovė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Vilija Rutkauskienė.
Kalbos sekcijoje II vieta buvo įvertintas Rūtos Tutlytės (III D gimnazijos klasė) ir Justinos Muralytės (IV A gimnazijos klasė) darbas „III –IV gimnazijos klasių mokinių pavardžių ir vardų kilmė“. Darbo vadovės lietuvių kalbos mokytojos metodininkės Jūratė Skomantienė ir Rita Leleivienė. Šis darbas siunčiamas į respublikinį jaunųjų filologų konkursą.
Taip pat kalbos sekcijoje III vieta buvo įvertintas II d gimnazijos klasės mokinių Ievos Juodvalkytės ir Indrės Jankevičiūtės darbas „Šalutinių sakinių vartojimas fizikos vadovėlyje“. Darbo vadovė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Vilija Rutkauskienė.
Informaciją paruošė lietuvių kalbos mokytoja Jūratė Skomantienė