Projekto „Mokinių savivaldų veiklos kokybės gerinimas
per EP simuliaciją“ mokymai
Šių metų spalio 19 dieną Vilniaus Gabijos gimnazijoje organizuoti projekto „Mokinių savivaldų veiklos kokybės gerinimas per EP simuliaciją“ mokymai, kuriuose dalyvavo trijų mokyklų savivaldų atstovai.
Buvo pristatytas Mokomojo Europos parlamento veiklos modelis. Dalyviai nagrinėjo, kokių priemonių turėtų imtis savivaldos, siekdamos veikti tarptautiniu mastu, ar mokinių savivaldos organizacijos yra svarbios mokyklos bendruomenės veiklai ir patiems mokiniams, kaip galima būtų efektyviau įtraukti mokinius į mokinių savivaldų veiklą, ar neformalus ugdymas yra svarbus mokiniams ir ar užtenka mokiniams šio pobūdžio užsiėmimų mokyklose bei kaip įtraukti mokinius į neformaliojo ugdymo procesą.
Dalyviai iš Vilniaus Gabijos, Užupio ir Žirmūnų gimnazijų skirtinguose komitetuose nagrinėjo šiuos klausimus, diskutavo minėtomis temomis ir dienos pabaigoje pateikė siūlymus bei problemų sprendimo būdus.
Vėliau, plenarinio posėdžio metu, visi pristatė savo nuveiktus darbus, pasidžiaugė sėkmėmis.
Ir nors po intensyvaus darbo dienos buvo jaučiamas nuovargis, bet mokiniai liko patenkinti mokymais ir dauguma teigė, kad atsiradus galimybei dalyvautų dar kartą.
Parengė III C klasės mokinė Rūta Meškauskaitė