Renginys Vilniaus SOS vaikų kaime
2013 m. gruodžio mėn. 14 d. bendradarbiaujant su VšĮ Jaunimo gidas 8 d merginos ir II gimnazijos klasių mokinės savanorės vaikams, gyvenantiems Vilniaus SOS vaikų kaime, organizavo renginį Kūrybiškas laikas kartu.
Renginio metu merginos su globos įstaigoje gyvenančiais vaikais dalinosi savo gerumu, šiluma bei tuo, ką kiekviena iš jų moka geriausiai: žaisti žaidimus, šaradas, piešti, lankstyti „origami“. Renginį pagyvino partnerių Jaunimo gidas paruoštos dainos, muzikinis Puodelių šokis.
Po renginio SOS vaikų kaimo laisvalaikio koordinatorius ir vaikai pakvietė mus, popietės svečius, apžiūrėti SOS vaikų kaimo gyvenamosios aplinkos, susipažindino su SOS vaikų kaimo veiklomis, galimybėmis savanoriauti.
Renginio organizatorės, Vilniaus Gabijos gimnazijos mokinės, džiaugiasi turėta galimybe pabūti su vaikais, pasidalinti savo gerumu, laiku ir žiniomis, pamatyti šių vaikų gyvenimą iš arti bei galimybe išbandyti savo jėgas organizuojant renginį. Mokinės tikisi dažnesnių galimybių organizuoti tokius renginius ateityje.
Parengė psichologė, karjeros koordinatorė Laima Narbutaitė