Naujienos

„Savaitė BE PATYČIŲ“. DRAUGYSTĖ VEŽA

bepatyciu


Vilniaus miesto psichologinė-pedagoginė tarnyba 2018 metų kovo 19–26 organizuoja atvirų durų dienas-konsultacijas mokinių tėvų ir pedagogų grupėms.
Grupinė konsultacija mokinių tėvams vyks 2018-03-19 d. (pirmadienį) 17.30–19.30 valandomis.
Grupinė konsultacija pedagogams vyks 2018-03-26 d. (pirmadienį) 15-17 valandomis.
Renginio vieta – Vilniaus miesto psichologinė-pedagoginė tarnyba, A. Vivulskio 2a, Vilnius.
Registracija telefonu – 85 2650908
Mokinių tėvai ir pedagogai, dalyvavę grupinėje konsultacijoje patyčių prevencijos tema, turės galimybę susitarti dėl individualių konsultacijų.
Vilniaus miesto psichologinė-pedagoginė tarnybos informacija
„Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ 2018“ organizatoriai ir partneriai organizuoja veiklas, į kurias kviečia registruotis ir dalyvauti! Visus planuojamus renginius rasite čia: 
O susipažinti su kitomis „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ 2018“ partnerių veiklomis galite paspaudę šią nuorodą: https://www.bepatyciu.lt/veiksmo-savaite-be-patyciu-2018/organizatori-ir-partneri-veiklos/
„Vaikų linijos“ informacija

Integruotas lietuvių kalbos, socialinių mokslų ir menų projektas „Lietuvai, žemei gimtajai!“

lieuv-projekas_64.jpg

Žaliasparnis pavasaris sugrįžta į gimtąjį kraštą, apglėbia Lietuvą ir ragina kilti, žaliuoti, žydėti, džiaugsmu spindėti žmones ir namus. Negęsta šiluma ir šviesa. Širdyje skleidžiasi vilties žiedai.
Istorija, į kurią atsiremiame, yra mūsų istorija. Lietuvai nuo istorinės gyvavimo pradžios aktualiausia ir dramatiškiausia buvo valstybės problema, nuo kurios ir prasideda kiekvienos tautos istorija. Tas kelias, kuriuo ji klupdama ir kildama eina paskui savo širdies ir kraujo šauksmą, deklaruodama visiems, kas ją girdi, savarankiško, laisvo teisingo gyvenimo principus. Žmogus neturi šaknų, bet jis įauga į gimtąją žemę giliau ir tvirčiau už medį. Žinome, kur baigiasi ateitis: ten, kur prasideda abejingumas savo tautos istorijai, kultūrai, kalbai. Čia nukrenta skrendantis paukštis, čia išdžiūsta tekanti upė. Kovo 16 dieną vyko integruoto lietuvių kalbos, socialinių mokslų ir menų projekto ,,Lietuvai, žemei gimtajai!“, skirto kovo 11-ajai – Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo dienai pristatymas.

Dėl priėmimo į Vilniaus mokyklas

Informuojame, kad priėmimas į Vilniaus miesto mokyklas vyks elektroniniu būdu nuo kovo mėn.
Prašymus e. sistemoje galėsite pateikti nuo 2018 m. kovo 1 d. iki 2018 m. gegužės 31 d. Prašymo pateikimo laikas neturi įtakos priėmimui.
i0S7TLV1C
Atkreipiame dėmesį, kad šiuo metu priėmimo tvarka, e. sistema ir mokyklų aptarnavimo teritorijų jau veikia ir yra atnaujintas žemėlapis https://maps.vilnius.lt/maps_vilnius/?theme=schools. Nuo kovo 1 d. prisijunkite prie e. sistemos (https://svietimas.vilnius.lt/) ir susipažinkite su pasikeitusia priėmimo tvarka bei mokyklų aptarnavimo teritorijų žemėlapiu.
Kviečiame sekti informaciją dėl priėmimo Vilniaus Gabijos gimnazijos ir Vilniaus miesto savivaldybės internetinėse svetainėse (http://www.vilnius.lt/index.php?3296290137).

DAUGIAU NAUJIENŲ

Comments are closed.