Naujienos

 

Skambančio Laiko tėkmė skelbia:
„Paskutinis skambutis…
Šiandien jis priklauso 27-ajai Gabijos gimnazijos abiturientų laidai.“
Mieli abiturientai,
Ant jūsų širdžių šiandien nutūpė drugiai… Neatsitiktinai… Jie, gimę vikšrais, gyvenę kokone ir pavirtę gražuoliais drugeliais, gyvena vos vieną dieną, bet ta diena tokia ypatinga… Jums ši diena taip pat – vienintelė ir ypatinga…
Kiekvieno iš Jūsų širdy plasnoja daugybė drugelių.
Tai Jūsų mintys, norai, jausmai, svajonės… Tai mokytojų žodžiai, sprendimai, datos, formulės, mikroorganizmai, natos, mozaika… Tai tėvų padrąsinimas: „Mes visada Jus mylėsime, išklausysime, patarsime.“ Tai ryžtas, juokas, klaidos… Tai savarankiškumas, nauji iššūkiai ir, žinoma, meilė…
Spalvotų ir viliojančių, pradingstančių ir tarp žiedų pasislepiančių drugelių, tik niekada nesiliaujančių plasnoti!
Sėkmingo skrydžio!
Direktorė

Brandos egzaminų tvarkaraščiai

beft


Informacija dėl priėmimo į Vilniaus Gabijos gimnaziją


Informacija dėl mokyklinių uniformų

uniforma

Vaikų vasaros stovykla gimnazijoje

2018 m. birželio 18–22 dienomis Vilniaus Gabijos gimnazijoje bus organizuojama nemokama dieninė vaikų vasaros poilsio stovykla 5–8 klasių mokiniams „Pažink Lietuvą keliaudamas“.
Daugiau informacijos tel. +370 652 588 44.

„Atrask ES Lietuvoje“ proto mūšio finale varžysis 13 mokyklų komandos

29425502_592032701144380_7887680900501078016_n

Gegužės mėn. kiekviename Lietuvos regione vyko 12 interaktyvių proto mūšių „Atrask ES Lietuvoje“, skirtų 7–11 klasių moksleiviams susipažinti, pasidomėti ir „pačiupinėti“ ES investicijų teikiamą naudą.
Atrankų kovos šurmuliavo ir išaiškino regionų nugalėtojus Klaipėdos, Mažeikių, Šiaulių, Tauragės, Kauno, Kauno r., Alytaus, Marijampolės, Panevėžio, Utenos regionų mokyklose. Įdomu, jog moksleiviai ne tik noriai mokėsi istorijos ir geografijos gilindami ES žinias, tačiau ir bandė atrasti investicijas praktiniame panaudojime – rengė išradingus meninius pristatymus, kūrė dainas, šokius, video-filmukus ir net vaidinimus, fiksuodami savo miestelio pokyčius dėl ES investicijų. Kūryba, draugystė, tolerancija skirtingiems požiūriams – pagrindinės vertybės, kurios visiems renginiams sukūrė puikią nuotaiką.

Instaliacija „VAIKYSTĖS ARCHYVAI“

valdone19.jpg

Naujausias mokyklos interjero meninis akcentas – abiturientės Valdonės Brazauskaitės (IV B) dailės egzamino kūrybinis darbas – instaliacija „VAIKYSTĖS ARCHYVAI“. Kūrinys eksponuojamas I aukšto pradinukų rekreacinėje erdvėje. Ši vieta pasirinkta ne atsitiktinai: šalia yra pradinių klasių kabinetas, kuriame autorė prieš dvylika metų pradėjo savo pirmuosius mokslo metus. Ir pirmoji Mokytoja Nijolė, kuri ir toliau dalina savo gerumą, kantrybę, meilę, žinias mažiesiems mokinukams.

Abiturientų mažosios grafikos darbų paroda (linoraižiniai)

1pirmas.jpg

 

Grafika – vaizduojamosios dailės šaka, kurios svarbiausios meninio vaizdo kūrimo priemonės yra kontūrinė linija, juodų ir baltų dėmių deriniai, štrichas. Ši dailės šaka apima piešinius, meninį šriftą bei atspaudus.

Mokyklų, dalyvaujančių projekte „Dinamiškai tobulėjančios mokyklos inkliuzinis modelis (gerosios praktikos vadovas)“, atstovų susitikimas Vilniaus Gabijos gimnazijoje

europrojektas

Vilniaus Gabijos gimnazija nuo šių mokslo metų pradžios dalyvauja Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis bendrai finansuojamame projekte Nr. 09.2.1-ESFA-K-728-01-0043 „Dinamiškai tobulėjančios mokyklos inkliuzinis modelis (gerosios praktikos vadovas)“.

DAUGIAU NAUJIENŲ

Comments are closed.