Naujienos

Dėl gimnazijos direktoriaus 2018 metų veiklos ataskaitos

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo įstatymo 59 straipsnio 8 punkto 10 papunkčiu bendruomenei pateikta svarstyti gimnazijos direktoriaus 2018 metų veiklos ataskaita (nuoroda į ataskaitą).
Pasiūlymus dėl ataskaitos vertinimo siųsti Mokyklos tarybos pirmininko pavaduotojai el. paštu Irena.Kusaite@vilnius.lm.lt iki 2019 m. sausio 28 dienos.

Dėl priėmimo į mokyklą

Informuojame, kad prašymus dėl Priėmimo į Vilniaus bendrojo ugdymo mokyklas bus galima pateikti nuo kovo 1 d. iki gegužės 31 d.
Šiuo metu vyksta e. sistemos testavimas, artimiausiu metu bus atnaujintas Priėmimo į Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašas bei koreguojami ugdymo įstaigų aptarnavimo teritorijų žemėlapiai.
Daugiau informacijos apie mokyklų aptarnavimo teritorijas, priėmimo tvarką 2019/2020 mokslo metams vasario mėnesį bus paskelbta interneto svetainėje https://svietimas.vilnius.lt.

Kvietimas švęsti Vilniaus gimtadienį

Skaityti plačiau


Geografijos pamoka su profesionalia gamtininke

Artėjant pasaulinei Pelkių dienai, vasario 2-ajai, kurią 1971 m. Irano mieste Ramsare buvo pasirašyta Tarptautinės svarbos pelkių konvencija, skirta gamtos apsaugai ir protingam gamtinių išteklių naudojimui, I b klasės mokiniai geografijos mokytojos Irenos Kusaitės iniciatyva susitiko su Gamtos tyrimų centro mokslininke dr. Jūrate Sendžikaite.

Dėl respublikinio konkurso „Kūrybos paukštė 2019“

Vilniaus Gabijos gimnazija kviečia dalyvauti konkurse ir siųsti literatūrinius ir technologinius darbus.
Baigiamasis renginys – 2019 m. gegužės 10 d. 12.00 val. Vilniaus Gabijos gimnazijoje (Pašilaičių g. 13, Vilnius).
Daugiau informacijos rasite nuostatuose, kurie pridedami.

Linkime visiems būti sveikiems!


ATMINTIS GYVA, NES LIUDIJA…

Sausio 13-oji kasmet nukelia į 1991-uosius metus. Dieną, kai auka, kova, bendrystė buvo vertybės, tapusios pagrindu šios dienos Lietuvai.

„Žinių vaibas“

Sausio 11 dieną verslo ir fotografijos pamokų metu IV gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo Kazimiero Simonavičiaus universiteto organizuotame „#ŽINIŲVAIBAS“ protmūšyje. 

Kalėdiniai koncertai „Stebuklingos Kalėdų pasakos kviečia“

Kiekvienos Kalėdos yra savitos ir atnešančios vis kitokius šventinius įspūdžius bei nuotaikas… Taip ir šiais mokslo metais Gabijos gimnazijoje vykę kalėdiniai koncertai buvo lyg ir panašūs į visus kitus, bet turėjo ir savo savitumo bei išskirtinumo.

Comments are closed.