Naujienos

ERASMUS+ PROJEKTAS

Bendradarbiaujant su partneriais iš Vokietijos, Kroatijos ir Ispanijos buvo parengtas Erasmus+ Bendrojo ugdymo strateginės partnerystės projektas ,,SIFEC“ “School is fit through Europe Center”. Šis projektas startavo 2018 metų rugsėjo pradžioje ir tęsis iki 2020 metų rugpjūčio pabaigos. Tai bendras mokytojų bei mokinių projektas. Gavus dotaciją mokykloje suburta projekto veiklos grupė, kurią koordinuoja anglų kalbos mokytoja Jolanta Antanavičienė, o nariais yra ekonomikos bei technologijų mokytoja Laura Stašauskienė, lietuvių kalbos mokytoja Jūratė Skomantienė bei matematikos mokytoja Irma Zaveckaitė.

Naujausias „Gabijos balso“ numeris


Susitikimas su ISM atstovais

2018 m. gruodžio 7 dieną mūsų abiturientai klausė pranešimų apie streso valdymą bei karjeros planavimą. Pamokas vedė ir savo patirtimi dalinosi du ISM atstovai: Agnė – Tarptautinio verslo ir komunikacijos II kurso studentė, ir Mantas – Industrinių technologijų vadybos II kurso studentas. Studentai ir mokiniai dalinosi savo įžvalgomis, kaip sėkmingai pasirodyti pokalbio dėl darbo metu, kaip rašyti gyvenimo aprašymą (CV) ar motyvacinį laišką, kaip save raminti stresinėse situacijose ir kaip įveikti pasiruošimo egzaminams metu kylančią įtampą.

MOKYKLA 2018

2018 m. lapkričio 23 dieną Gabių mokinių klubo 15 narių (3, 5, 6 ir 7 klasių mokiniai), lydimi Gabių mokinių ugdymo darbo grupės narės Rūtos Jurgelionytės, vyko į Lietuvos parodų ir kongresų centrą LITEXPO parodą MOKYKLA 2018. Tikslas – apsilankyti JAUNŲJŲ TYRĖJŲ IDĖJŲ MUGĖJE ir sudalyvauti edukaciniuose užsiėmimuose.

Pradinukai Vilniaus Kamerinio teatro spektaklyje

Gruodžio 5 d. Vilniaus Gabijos gimnazijos 3–4 klasių mokiniai pasinaudojo Kultūros paso renginių galimybe. Jie apsilankė Vilniaus Kameriniame teatre. Čia pradinukai stebėjo šeimyninio jaukumo ir linksmų nuotykių kupiną spektaklį „Emilis iš Lionebergos“ pagal garsios švedų rašytojos Astridos Lindgren knygą „Emilis iš Lionebergos“.

Trečių klasių mokinių literatūrinė popietė „Tautosakos skrynią pravėrus“…

Žymus lietuviškos katalikiškos literatūros pradininkas, pirmųjų LDK lietuviškų knygų autorius M. Daukša yra pasakęs: „Ne žemės derlumu, ne drabužių skirtingumu, ne šalies gražumu, ne miestų ir pilių tvirtumu gyvuoja tautos, bet daugiausia išlaikydamos ir vartodamos savo kalbą.“

Greito uždavinių sprendimo konkursas (GUSK)

Vilniaus Gabijos gimnazijoje lapkričio 27 dieną vyko greito uždavinių sprendimo konkursas III gimnazijos klasių moksleiviams. Šio konkurso pagrindinis tikslas – stiprinti mokinių tiksliųjų mokslų mokymosi motyvaciją bei kuo greičiau teisingai išspręsti netradicinius uždavinius.

Comments are closed.