Naujienos

Tyrėjų naktis. Įdomioji fizika
fizikud-4.JPG
Rugsėjo 29 dieną per visą Europą ir Lietuvą nuvilnijo mokslo renginys „Tyrėjų naktis“. Prie šio renginio prisidėjo ir mūsų mokyklos mokiniai. III A klasės gimnazistai kartu su fizikos mokytoja L. Rasteniene šią dieną vedė renginį „Tyrėjų naktis. Įdomioji fizika“ 2 c klasės pradinukams. Jaunieji tyrėjai demonstravo pradinukams atmosferos slėgio bandymus, kūnų įelektrinimo paslaptis bei aiškino, kas yra optinės iliuzijos. Tikimasi, kad ir kitais metais vyresnieji mokiniai domins pradinukus įvairiais bandymais ir skatins juos domėtis gamtos mokslais.

konstitucijosegzaminas
KONSTITUCIJOS EGZAMINO I TURO NUGALĖTOJAI
 Sveikiname Konstitucijos egzamino I turo nugalėtojas: Gretą Gudauskaitę, II a gimnazijos klasės mokinę, ir Rūtą Leiputę, IV G gimnazijos klasės mokinę.
Linkime sėkmės II ture, kuris vyks 2017 m. spalio 12 d.

I gimnazijos klasių mokinių krikštynos
Įpusėjus antram mokslo metų mėnesiui, t. y. spalio 13 d., II gimnazijos klasių mokiniai kviečia I gimnazijos klasių mokinius į krikštynas tam, kad pirmokai gimnazistai taptų aktyviais bendruomenės nariais.
Linkime tvirtų, draugiškų klasės kolektyvų, besijuokiančių kartu ir tiesiančių pagalbos ranką vienas kitam, gerbiančių gimnazijos vertybes!

PRADINIŲ KLASIŲ MOKYTOJAI RITAI ADOMONIENEI – METŲ INOVATYVIAUSIOS MOKYTOJOS TITULAS
iMOUGMX6O
Tarptautinės mokytojų dienos proga Rita Adomonienė, pradinių klasių mokytoja ekspertė, buvo apdovanota Inovatyviausios mokytojos titulu.
Didžiuojamės ir džiaugiamės, kad tarp 7 geriausių Vilniaus miesto mokytojų buvo apdovanota ir mūsų gimnazijos mokytoja. Linkime drąsos eiti pirmyn pagal šių dienų ir rytdienos gyvenimo ritmą!

kardeliai-65878148
Mieli mokytojai!
Kasdien įeiname pro tuos pačius vartus. Kasdien skambutis, pamoka ir mokiniai bei mūsų begalinis noras juos išmokyti, padėti jiems keliauti savojo dalyko (ir integruotų programų) labirintuose. Kasdien pasakome begalę tiesų – gerų, įdomių, paprastos ar sudėtingos konstrukcijos, prasmingų ir bereikšmių. Iš jų susidėliojama sava tiesa. Ir taip kaskart diena padovanoja vis kitokį jausmą – esame laimingi, pavargę, laukiantys, nusivylę, tikintys…
Kasdien jausmų, kurie leidžia mylėti, džiaugtis, juoktis, kitaip tariant, būti laimingiems, ir pokyčių, kurie leidžia pamatyti gyvenimo spalvas!
Būkime spalvingi mokytojai!
Direktorė

Konferencija Atėnuose
SAM_2523.JPG
Rugsėjui skaičiuojant paskutines savo dienas, pradinių klasių mokytoja Rita Adomonienė netruko išvykti pasisemti patirties į Graikijoje vykusią tarptautinę eTwinning konferenciją „Learning to think in a digital society“.
Kadangi mokytoja jau daugiau kaip 15 metų domisi informacinėmis technologijomis ir jų panaudojimo galimybėmis, tad išgirsti apie kitų šalių IKT naudojimo ugdymo procese patirtį bei galimybė pačiai aktyviai dalyvauti darbo grupių veiklose gerokai viršijo R. Adomonienės lūkesčius.

I gimnazijos klasių mokinių savanorystė „Mamų mugėje“
20170925_133035.jpg
Savanorystė – tai ne tik pagalba silpnesniems, likimo nuskriaustiems žmonėms, bet ir galimybė išbandyti save naujoje veikloje, patirti naujus įspūdžius, išgyventi iki tol nepatirtus jausmus ir galbūt netgi žingsnis link sėkmingos karjeros. Tikėdami, jog savanorystė – tai galimybė augti ir tobulėti, šių metų rugsėjo 25 dieną I a, I c ir I d klasių gimnazistai su mokytojomis Agnija Vasiliauskiene ir Rita Vilkeliene vyko savanoriauti į verslo centre „Gariūnai“ įsikūrusią didžiausią Baltijos šalyse vaikiškų ir nėščiųjų prekių komiso ir labdaros „Mamų mugę“. 

Dailyraščio konkursas
lesrayons
 Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena. Gimnazijos 5-8 klasių mokiniai rašė dailyraštį lietuvių, anglų, rusų, prancūzų ir vokiečių kalbomis „Legenda apie Vilniaus įkūrimą“. Gražiai, įskaitomai ir tvarkingai nurašyti tekstą nėra lengva šiuolaikiniam paaugliui, kuris savo gyvenimo jau neįsivaizduoja be moderniųjų technologijų. Gal todėl šio darbo tikslas ir buvo – ugdyti mokinių raštingumą plačiąja prasme, ypač rašto kultūrą bei skatinti mokinių sąmoningumą ir atsakomybę, kad gražus ir tvarkingas raštas daro poveikį asmenybės ūgčiai globaliame pasaulyje. 

Rugsejo-1.jpg
 

uniforma
Gerbiami 1–5 klasių mokinių tėveliai,
primename, kad nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. Vilniaus Gabijos gimnazijoje 1–5 klasių mokiniams privaloma mokyklinė uniforma.
 Informacija uniformas perkantiems internetu:
UŽSAKYMŲ SISTEMOS ADRESAS: mokyklos.8togo.lt
MOKYKLOS KODAS: 279993
SLAPTAŽODIS: 141B

Comments are closed.