Naujienos

Moliūgų fiesta

Nuostabus šiemetinis ruduo lepina šiltais orais ir nenusakomo grožio gamtovaizdžiais. Todėl 6–7 klasių mokiniai sumanė paprašyti saulės, kad ji kuo ilgiau mus šildytų. Visi dailiai dekoravo, raižė, skobė moliūgus. Linksmieji džiugina saulę, o piktieji – gąsdina žiemą, kad ši kuo ilgiau neatvyktų.

Tradicinis septintų klasių renginys „Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs“

2018 m. spalio 26 dieną mokyklos 29 gimtadienio proga vyko 7 tradicinis renginys „Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs“. Septintokai varžėsi estafečių varžybose. Daug gerų emocijų patyrė ne tik patys sporto dalyviai, bet ir juos palaikantys sirgaliai bei klasės vadovai.

Kūrybos popietė „Rašau ant klevo lapo“

Kaip ir kiekvieną rudenį, taip ir šiemet, spalio 19 dieną, Vilniaus Gabijos gimnazijos 5–8 ir I–IV klasių mokiniai pakvietė pasiklausyti savo kūrybos. Tradiciškai kūrybos popietė jau keletą metų vyksta rudenį, nes daugelis plunksnos brolių – rašytojų – rudenį labai mėgo. Džordžas Eliotas svajojo skristi aplink žemę paskui visus rudenius. O Alberas Kamiu rudenį tapatino su pavasariu, o kiekvieną ant žemės pabirusį klevo lapą – su nuostabiausia gėle.

Gabijos gimnazijos mišraus choro išvyka į Vokietijos Holzvickedo Klaros Šuman gimnaziją

Š. m. spalio 8–12 dienomis Gabijos gimnazijos mišraus choro dainininkai, lydimi choro vadovės E. Bagvilienės bei Dainos teatro mokytojų J. Galdikienės ir L. Polikarpienės, vyko į Vokietiją, pas savo ilgamečius bičiulius – Holzvikedo Klaros Šuman gimnazijos choristus, kur juos svetingai priėmė bičiuliai vokiečiai bei jų šeimų nariai.

Naujausias „Gabijos Balso“ numeris


Comments are closed.