Naujienos

Dėl priėmimo į mokyklą

Informuojame, kad prašymus dėl Priėmimo į Vilniaus bendrojo ugdymo mokyklas bus galima pateikti nuo kovo 1 d. iki gegužės 31 d.
Daugiau informacijos apie mokyklų aptarnavimo teritorijas, priėmimo tvarką 2019/2020 mokslo metams vasario mėnesį bus paskelbta interneto svetainėje https://svietimas.vilnius.lt.
2019-02-06 patvirtinti priėmimo į Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašas ir bendrojo ugdymo mokyklų aptarnavimo teritorijų žemėlapiai:

ISTORINĖS ATMINTIES PAMOKA „GULAGO PARTIZANAI“

2019 m. vasario 12 d., artėjant Vasario 16-ajai, Vilniaus Gabijos gimnazijos III–IV klasių mokiniai dalyvavo istorinės atminties pamokoje „Gulago partizanai“, kurią vedė knygos ir dokumentinio filmo autoriai: Goda Karazijaitė ir Paulius Saudargas. Knygos ir dokumentinio filmo bei tąkart ir pamokos autoriai teigė, kad ne vienerius metus su bendražygiais puoselėja istorinę atmintį, vykdo ekspedicijas tremties, kalinimo, partizaninio pasipriešinimo keliais (ekspedicijos KRASLAGAS’12, VORKUTA’13, Lietuva-Ukraina: BROLIAI’14, KARLAGAS’15).

Pilietinė akcija „Vardan tos Lietuvos“

Socialinių mokslų metodinės grupės nariai kasmet kviečia Lietuvos valstybės atkūrimo dieną minėti išradingai.
Šiemet buvo pasirinkta tokia išraiškos forma: apytiksliai 600 skirtingų klasių mokinių, jų tėvelių, senelių, mokytojų, gimnazijos darbuotojų fotografavo susikibusias rankas – vienybės ir darnos simbolį.

16-oji įdėjo į mūsų širdis valstybę –
kaip asmenybės dalį, kaip laisvės, pareigos ir atsakomybės pagrindą,
kaip santarvės ir meilės šaltinį. Įvertinkime šį istorinės atminties ir tvirtybės liudijimą ir kurkime savo šalies grožį bendruomeniškumu, išsilavinimo siekiu, pilietiškumu.
Pilietinės dvasios!
Vasario 16-ąja!
Direktorė

Naujausias GABIJOS BALSO numeris


Lietuvos vaikų piešinių konkursas „MES MYLIME GYVŪNUS“

2019 m. sausio 19–20 d. Vytauto Didžiojo universiteto žemės ūkio akademijos universiteto parodų paviljone buvo atidaryta VI paukščių ir gyvūnų paroda „PET SHOW Lietuva“. Įdomu tai, kad be gausybės įvairiausių paukščių bei gyvūnų rūšių joje buvo eksponuota Lietuvos rekordinė vaikų piešinių paroda gyvūnų tematika. Konkursui „Mes mylime gyvūnus“ atsiųsti net 8259 piešiniai iš visos Lietuvos!

Vilniaus Gabijos gimnazijoje pradedamas vykdyti Erasmus + projektas

Erasmus + KA2 projektas Problemų analize paremtas Soft CLIL metodo taikymas rusų ir vokiečių kalbų pamokose
2018-1-SK01-KA201-046316
Vilniaus Gabijos gimnazija pradeda vykdyti Erasmus+ projektą Problemorientierter Soft CLIL Ansatz für nichtenglischen FS-Unterricht (angl. Problem oriented Soft CLIL approach for LOTE).
Trejų metų trukmės Erasmus+ projektas – tai strateginė mokyklų partnerystė bendradarbiavimo, inovacijų ir dalijimosi gerąja patirtimi tikslais. Projekte dalyvauja 3 universitetai (Švento Kirilo ir Metodo universitetas, Slovakija (koordinatorius), Vilniaus universitetas, Univerza v Mariboru, Slovėnija) 2 Lietuvos gimnazijos (Vilniaus Gabijos gimnazija, Vilniaus jėzuitų gimnazija), 2 Slovakijos gimnazijos, 1 Slovėnijos gimnazija ir 2 Austrijos gimnazijos.

Dėl respublikinio konkurso „Kūrybos paukštė 2019“

Vilniaus Gabijos gimnazija kviečia dalyvauti konkurse ir siųsti literatūrinius ir technologinius darbus.
Baigiamasis renginys – 2019 m. gegužės 10 d. 12.00 val. Vilniaus Gabijos gimnazijoje (Pašilaičių g. 13, Vilnius).
Daugiau informacijos rasite nuostatuose, kurie pridedami.

Linkime visiems būti sveikiems!


Comments are closed.