Fizikų dienos

Sausio ir vasario mėnesį fizikos mokytojai Nerijus, Jolanta ir Loreta organizavo renginį „Fizikų dienos“. Renginyje dalyvauti buvo raginami visi 8 klasių ir I–III gimnazijos klasių mokiniai, kurie yra neabejingi fizikai. Šio renginio metu mokiniai galėjo rodyti savo gebėjimus įvairiuose jiems skirtuose renginiuose.
Sausio 30 dieną vyko viktorina 8 klasių ir I gimnazijos klasių mokiniams „Aš sumanus ir linksmas fizikas“. Viktorinos dalyvių laukė rimti išbandymai ne tik formulių ar fizikinių dydžių pasaulyje, bet ir reiškinių aiškinimo užduotys, pastabumo ar net filosofinių minčių užbaigimo užduotys. Viktorinos nugalėtoju ir pirmos vietos laimėtoju tapo I b klasės mokinys Arnas Treimakas, II vietą iškovojo tos pačios klasės mokinys Edvin Purpurovič. III vietą pasidalino I a ir I e klasės mokiniai Ignas Vaitkevičius ir Danielius Semenas. Pagyrimo raštais apdovanoti I a klasės mokinė Ugnė Girletaitė, I b klasės mokinė Justė Rastenytė, I e klasės mokiniai Dominykas Sadauskas ir Tomas Buivydas, I c klasės mokinė Austėja Krakauskaitė.
Vasario 1 dieną mokiniai galėjo demonstruoti savo, kaip jaunųjų tyrėjų, gebėjimus tiriamųjų darbų pristatyme „ Mano eksperimentas“. Už drąsą ir laiką, skirtą eksperimentui, esame dėkingi Erikai Voleiko ir Austėjai Krakauskaitei, I c klasės mokinėms.
II ir III klasių gimnazistai, dalyvavę paskaitoje „Didysis sprogimas ir Didysis CERN hadronų greitintuvas“, galėjo išbandyti jėgas konkurse „Kvantinė fizika ir aš“ ir patikrinti savo žinias ne iš vadovėlio. Šiame konkurse geriausiai pasisekė III A klasės gimnazistui Patrikui Styrai ir II d klasės gimnazistui Jauniui Tamulevičiui.
Sveikiname visus, dalyvavusius „Fizikų dienos“ renginiuose, ir kviečiame prisijungti kitais metais dar daugiau fizikos mylėtojų.
Tekstą parengė Loreta Rastenienė
Tekstą parengė Loreta Rastenienė

Comments are closed.