GABIJOS GIMNAZIJOS ABITURIENTAI LAIKĖ LIETUVOS KŪNO KULTŪROS ŽENKLO NORMATYVUS

Gegužės 16 dieną Balsių progimnazijos sporto aikštyne vyko Lietuvos kūno kultūros ženklo „Vis tobulėti“ normatyvų laikymas.
Šios programos tikslas ir uždaviniai yra tokie: dalyvaujant kūno kultūros ženklo sąjūdyje ir laisvo pasirinkimo teise įgyjant judėjimo mokėjimus bei įgūdžius, lavinti mokinių įgimtus fizinius gebėjimus, padėti jiems patirti judėjimo džiaugsmą, stiprinti sveikatą, ugdytis savigarbą, skatinti domėtis savo fiziniu pajėgumu ir jį stiprinti, ugdyti asmeninę kūno kultūrą. Ženklo simbolis – Lietuvos miškų galiūnas ąžuolas – įkūnija nesibaigiančią gyvybę, jėgą ir pergalę.
Šiemet norą pasitikrinti savo fizinį pajėgumą ir išlaikyti kūno kultūros ženklo normatyvus pareiškė 5 Gabijos gimnazijos abiturientai: Gerda Grudzinskaitė, Tautvydas Zabulėnas, Mantas Janonis, Bertoldas Čepulis ir Danielius Žilys. Mokiniai sporto aikštyne ir sporto salėje atliko įvairias sporto rungtis (trumpo ir ilgo nuotolio bėgimas, kimštinio kamuolio metimas, šuolis į tolį iš vietos, atsilenkimai, šuoliukai per šokdynę) ir rašė teorinį testą.
Pagal surinktų taškų skaičių gabijiečiai pasiekė tokius rezultatus:
Gerda Grudzinskaitė – (37 t.) aukso ženklelis su ąžuolo vainiku,
Dalielius Žilys – (24 t.) aukso ženklelis,
Mantas Janonis – (23 t.) aukso ženklelis,
Bernoldas Čepulis – (23 t.) aukso ženklelis.
Tekstą parengė kūno kultūros mokytoja Jolanta Grudzinskienė