26-asis mokyklos gimtadienis

Pasiruošimas mokyklos gimtadieniui buvo kupinas jaudulio – mokykla jau skaičiuoja du tuzinus metų! Ir ne bet kokius, o velnio tuzinus! Šventės diena – penktadienis! Tokie sutapimai nieko gero nežadėjo, tad ir švenčiama buvo taip, kad šiurpuliukai per kūną ėjo. Sugužėjo į mokyklą šmėklos, zombiai, raganos, vampyrai: ne tik sveikino visus, bet ir savo krautuvėles atsidarę viliojo šiurpiais nepakartojamo skonio skanėstais.
Pertraukų metu prie sporto ir aktų salės bei pirmojo aukšto reakreacinėje zonoje buvo galima nusipirkti helovininių vaišių, kurias pagamino ir pardavinėjo patys mokiniai. Po keturių pamokų visi gimnazijos mokinai vidiniame mokyklos kiemelyje turėjo galimybę stebėti choreografijos ir teatro meno integruotą projektą – flašmobą „Su gimtadieniu, Gabija“. Kieme šoko apie 200 mokinių: III ir IV klasių mokiniai, pasirinkę teatro meno arba choreografijos pamokas, 6 ir 7 klasių mokinių teatro meno ir šokio studija, 8a choreografinė klasė, 5d choreografinė klasė bei renginių grupė „Brigada“. Šiam projektui vadovavo Ieva Šeikytė, Jurgita Galdikienė ir Eglė Špejeraitė. Vaizdo medžiagą galima rasti Gabijos gimnazijos puslapyje.
Kiek vėliau aktų salėje buvo rengiamas kasmetinis renginys „Gabijovizija – 2015“ į jį, kaip ir kasmet, susirinko įspūdingas žiūrovų skaičius. Publikai buvo pristatyta 10 pasirodymų, tarp kurių gyvenimo išmintimi dalijosi ir pasirodančius pristatė Daktaras Hausas. Apdovanojimą už geriausią gyvą garsą gavo Fantella Bass daina „Rescue Me“, kurią atliko Gerda ir Ieva iš IIa bei Justa ir Diana iš IVC klasės. Už geriausią merginų vokalą buvo nominuotas dainos ir šokio pasirodymas,kurį atliko Gabija, Paula ir Milda iš IIIB klasės. Lyriškiausiu pasirodymu buvo įvertinta Labirinth daina „Jealous“, atlikta Dianos Gružauskaitės iš IVC klasės. Mieliausiai šokančiu duetu buvo išrinktas šokis „Čia čia čia“, kurį šoko Joana Biliūtė ir Augustas Lopėta iš 3b klasės. Už geriausią choreografiją įvertina buvo Ieva Šiukštaitė iš IIIF klasės, kuri pašoko šokį „Vis dar esu“. Teisėjų linksmiausiu pasirodymu išrinkta 2c klasės mokinių daina „Afrika“. Originaliausiu pasirodymu išrinktas Juozo Paleckio ir Bartvydo Babensko dueto iš Id klasės Jake Bugg daina „Two Fingers“. Už ryškiausią „Gabijovizija – 2015“ debiutą apdovanojimą gavo mokytojų Dainos teatro pasirodymas. Mokytojos padainavo Vido Bareikio ir Jurgos Šeduikytės dainą „Trys Kanados“. Na, o geriausiu „Gabijovizija –2015“ pasirodymu buvo išrinkta Amy Winehouse daina „Valerie“, kurią atliko Justa ir Diana iš IVC, Monika iš IVG ir Gintarė iš IIIB bei Matas iš IIa klasės.
Galiausiai visi šėlo diskotekoje ir jokių incidentų neįvyko, daktarų neprireikė, nes ryte prie durų kiekvienas nuo streso buvo gavęs… morkų – dozę vitamino A.
Ryškiaspalviai moliūgai šviesdami šypsojosi: gimtadienis buvo atšvęstas jaunimo mėgstamos šventės – Helovino – šviesoje.
Tekstą parengė technologijų mokytoja Genė Vitkuvienė ir Jokūbas Lekevičius.
Tekstą redagavo Irena Ažondenienė.
Renginio fotografijos ir flašmobas „Su gimtadieniu, Gabija!“

Comments are closed.