Projektas Šuns metų sutikimui

Mokyklos pagrindinį įėjimą papuošė mokinių ir mokytojų fotografijos paroda „Mano auksinis šuniukas“, skirta 2018-ųjų metų sutikimui. Šuns metai – gera proga pasidžiaugti ir pasipuikuoti savo augintiniais. Bendravimas su naminiais gyvūnais suteikia daug džiaugsmo ir laimės, mes jaučiamės mylimi. Daugeliui vaikų suspurda širdelė ir jie labai norėtų turėti šuniuką, bet ne visų tėvai tam pritaria. Turėti augintinį – didelė atsakomybė ir nuolatinis įsipareigojimas tinkamai juo rūpintis. Ne mažiau svarbu atjausti bėdon patekusius. Šalia numylėtinių šuniukų parodos mokiniai pastatė kalėdinį šuniukų prieglaudos namelį. Pro jo langus žvelgia liūdnos dvidešimt septynių Tautmilės globos namų gyventojų akys. Prieglaudoje savanoriai nuolat prižiūri apie 80 šunų ir apie 120 kačių: šeria, vedžioja, žaidžia, gydo ir slaugo sergančius, tvarko jų būstą, rūpinasi, kad būtų jauku, šviesu ir šilta. Bet šuniukams vis tiek liūdna, nes tokia jau jų prigimtis – ištikimybė ir prieraišumas savo šeimininkui.
Iniciatyvą organizuoti labdaros akciją Tautmilės globos namams iškėlė Kamilė Baltrušaitytė, II a klasės mokinė, nes praėjusią vasarą nuolat lankė tų namų globotinius ir juos labai pamilo.
Labdaros akcija truks iki sausio 11 dienos. Po to savanoriai vyks į Tautmilės globos namus, perduos paramą ir pasidžiaugs šuniukais, kuriuos jau spėjo įsimylėti iš nuotraukų.
Projektą atliko 8 ir I–II gimnazijos klasių mokiniai. Jiems padėjo ir šią informaciją parengė fotografijos mokytoja Jolita Baranauskienė ir technologijų mokytoja Genė Vitkuvienė. Abi mokytojos gimusios Šuns metais, tad tikisi sėkmingų Naujųjų metų ir Jums linki to paties.

Comments are closed.