SVEIKINAME MARTYNĄ ZAVECKĮ UŽĖMUSĮ III VIETĄ 26-OJE LIETUVOS MOKINIŲ JAUNŲJŲ GEOLOGŲ OLIMPIADOJE !

Dalyvavome 26-ojoje Lietuvos mokinių jaunųjų geologų olimpiadoje
2015 m. lapkričio 21 – 22 d. Vilniuje vyko 26-oji Lietuvos mokinių jaunųjų geologų olimpiada, kurią organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Šiemet olimpiadoje dalyvavo penkiasdešimt mokinių iš įvairių Lietuvos miestų. Pirmą kartą šioje olimpiadoje dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai: Žygimantas Malikėnas (7 b), Martynas Zaveckis (7 b), Viktorija Zinkevičiūtė (7 c) ir Arnoldas Maslovskis (I c). Mokinius olimpiadai paruošė ir lydėjo geografijos vyresnioji mokytoja Eugenija Bieliauskaitė.
Pirmą olimpiados dieną mokiniai Užupio gimnazijoje vaišinosi pietumis, sprendė olimpiados užduotis. Vėliau visi olimpiados dalyviai žiūrėjo spektaklį Valstybiniame jaunimo teatre „Širdis Vilniuje“.
Antrąją olimpiados dieną visi dalyviai buvo apdovanoti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Pagyrimo raštais ir tušinukais. Olimpiados prizininkai buvo apdovanoti Švietimo ir mokslo ministerijos diplomais, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro medaliais ir atminimo dovanomis. Mokytojos, parengusios prizininkus, buvo apdovanotos padėkų raštais ir atminimo dovanomis.
Džiaugiamės ir sveikiname Martyną Zaveckį užėmusį III vietą 26-oje Lietuvos mokinių jaunųjų geologų olimpiadoje!
Po apdovanojimų dalyviai vyko į ekskursiją Gamtos tyrimo centro Mineralogijos muziejuje. Mineralogijos muziejuje mokiniai susipažino su gausia mineralų ekspozicija. Pasibaigus ekskursijai visi su puikia nuotaika grįžo namo.
Eugenija Bieliauskaitė,
geografijos vyresnioji mokytoja

Comments are closed.