Akademiniai

2017–2018 m. m.

2016–2017 m. m.

05-31 Konkurso „Kengūra“ rezultatai
05-27 III vieta tarptautiniame matematikos konkurse „PANGEA 2017“
05-20 Vilniaus miesto aštuntų klasių mokinių lietuvių (gimtosios) kalbos olimpiados rezultatai
05-16 Tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso laimėtojai
05-09 Tarpgimnazinė fizikos – astronomijos viktorina „Kosminė odisėja”
05-01 II vieta lankstinuko konkurse „Būk saugus“
04-12 8 klasių lietuvių kalbos olimpiados I etapo rezultatai
03-30 III vieta 55-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados šalies ture
03-29 5–8 klasių mokinių biologijos olimpiados rezultatai
03-29 Geografijos olimpiada „Mano Gaublys“ 2017
03-23 8 klasių anglų kalbos konkursas
03-23 50-osios biologijos olimpiados II turo rezultatai
03-23 Matematikos ir informacinių technologijų olimpiadų laimėtojai
03-02 Jaunųjų oratorių konkursas
02-26 Raštingiausio mokinio konkursas
02-24 6–8 klasių geografijos olimpiados rezultatai
02-21 I–IV gimnazijos klasių geografijos olimpiados rezultatai
02-07 Matematikos olimpiada
02-03 55-osios chemijos olimpiados II etapo rezultatai
01-19 I–IV klasių lietuvių kalbos olimpiados I turas
01-18 III gimnazijos klasių vokiečių kalbos olimpiados I etapo rezultatai
01-18 8 klasių vokiečių kalbos konkurso I etapo rezultatai
12-23 Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados I etapas
12-19 55 Lietuvos mokinių chemijos olimpiados I etapas
12-18 Jaunųjų matematikų olimpiada 2016-11-23
12-15 Meninio skaitymo konkursas
12-13 3–4 klasių mokinių diktanto konkursas „Diktanto meistras“ II etapo nugalėtoja
12-04 III–IV gimnazijos klasių biologijos olimpiados I etapas
11-30 Informacinių technologijų konkurso „Bebras“ rezultatai
11-30 I vieta konkurse „Bebras“
11-25 Lietuvos mokinių informatikos olimpiados I etapo laimėtojai
11-23 3–4 klasių mokinių diktanto konkursas „Diktanto meistras“ I etapo nugalėtojai
11-23 Konstitucijos egzaminas
11-10 Jaunųjų geologų olimpiada
11-02 2–4 klasių Dailiojo rašto konkurso I etapo nugalėtojai
2015–2016 m. m.
06-10 Pagyrimo raštas B. Avdejenkovaitei matematikos konkurso „Mini Euklidas“ II etapo lauretei
05-10 II vieta Lietuvos mokinių pradinių klasių matematikos olimpiadoje
05-10 Konkurso „Kuriu žemėlapį „Mano Lietuva“ specialiojo prizo laimėtojas
04-21 Jaunųjų oratorių konkursas
04-15 2016 metų Lietuvos mokinių filosofijos olimpiados I-asis turas
04-06 54-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados apdovanojimai
04-05 Padėka Monikai Navickaitei 48-ojo Jaunųjų filologų konkurso publicistikos ir esė sekcijos Vilniaus miesto etapo III vietos laimėtojai
03-24 GAMTOS MOKSLŲ OLIMPIADOS I ETAPO NUGALĖTOJAI
03-20 Matematikos konkurso „Mini Euklidas 2016“ I etapas
03-19 Vilniaus miesto 6–ųjų klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiados I etapo nugalėtojai
03-15 Prancūzų kalbos 7 klasių olimpiados I etapo nugalėtojai
03-13 TARPTAUTINIO JAUNIMO EPISTOLINIO RAŠINIO KONKURSO VILNIAUS TURO LAUREATAI
03-10 II vieta Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto etape
03-03 Jaunųjų matematikų šventė
03-01 Padėkos raštas Gretai Grigaitei už puikų bei išsamų rašinį – atsiliepimą
02-19 II–III gimnazijos klasių rusų (užsienio) kalbos olimpiados I etapas
02-18 Raštingiausio mokinio konkursas
02-01 XXVI Lietuvos mokinių istorijos olimpiados „Mažoji Lietuva – istorinis Lietuvos regionas XVI–XX a.“ I etapo laimėtojai
01-28 III vieta Vilniaus miesto meninio skaitymo konkurse
01-26 KONKURSO „KURIU ŽEMĖLAPĮ „MANO LIETUVA“ APDOVANOJIMAS
01-26 Vilniaus Gabijos gimnazijos I-II klasių anglų kalbos konkurso I turas
01-19 Meninio skaitymo konkurso nugalėtojai
01-13 I – IV klasių lietuvių kalbos olimpiados nugalėtojai
01-10 I VIETA RESPUBLIKINIAME RAŠINIŲ KONKURSE „KAIP GALIU PRISIDĖTI PRIE LIETUVOS VALSTYBINGUMO STIPRINIMO?“
12-20 54-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados I etapo rezultatai
12-17 64-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados I turas
12-14 Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių dailyraščio konkurso laimėtojas
12-14 Vilniaus Gabijos gimnazijos 5–8 klasių matematikos olimpiados I turas
12-07 Lietuvos mokinių 65-osios matematikos olimpiados I turo laimėtojai
12-01 Padėka R. Mameniškytei už dalyvavimą rašinio konkurse „Ar girdžiu liaudies dainą?“
11-25 III vieta 26-ojoje Lietuvos mokinių jaunųjų geologų olimpiadoje
11-24 II-IV gimnazijos klasių biologijos olimpiados I etapas
11-19 XXVII informatikos programavimo olimpiados I etapo laimėtojai
11-19 Informacinių technologijų konkurso „Bebras“ rezultatai
10-25 2–4 klasių Dailiojo rašto konkurso I etapo nugalėtojai
09-30 Laimėjimas Europos kosminių modelių čempionate
2014–2015 m. m.
05-18 I vietos laimėtoja 5–8 klasių gamtos mokslų olimpiadoje
05-12 II laipsnio diplomas respublikiniame edukaciniame konkurse „Olympis 2015“
04-29 Laimėjimas nacionaliniame DNR konkurse
04-23 Padėkos raštas Nojui Adomaičiui už dalyvavimą konkurso „Matmintinis 2015“ respublikiniame finale
04-20 Pagyrimo raštas Arminui Ražanauskui 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiados Vilniaus miesto etapo lauretui
04-02 Pagyrimo raštas 53-oje Lietuvos mokinių chemijos olimpiadoje
03-31 7 klasių mokinių anglų kalbos konkursas
03-24 GAMTOS MOKSLŲ OLIMPIADA 5–8 KLASĖMS
03-24 Rusų (užsienio) kalbos olimpiados II turo III vietos nugalėtojai
03-19 Prancūzų kalbos 7 klasių olimpiados I etapo nugalėtojai
03-16 3–4 klasių lietuvių kalbos olimpiados I etapas
03-14 Tarptautinio matematikos konkurso „Euklidas“ I etapo nugalėtojai
03-14 Geografijos olimpiada „Mano gaublys“ 2015
03-13 Matematikos konkurso „Mini Euklidas 2015“ I etapas
03-09 Jaunųjų matematikų šventė
03-04 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiados I turas
02-26 2–4 klasių mokinių matematikos olimpiada I etapo nugalėtojai
02-20 Lietuvių kalbos ir literatūros 6 klasių olimpiados I etapo nugalėtojai
02-20 II – III gimnazijos klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiada
02-12 I vieta Meninio skaitymo konkurse
02-12 TARPTAUTINIO JAUNIMO EPISTOLINIO RAŠINIO KONKURSO VILNIAUS TURO LAUREATAI
02-11 Geografijos olimpiados I etapo laimėtojai
02-09 I vieta tikybos viktorinoje
02-06 Istorijos olimpiados I etapo laimėtojai
02-06 Vilniaus miesto pradinių klasių meninio skaitymo konkurso „Su knyga per pasaulį“ nugalėtojas
02-06 Chemijos olimpiados I vieta
01-23 1–4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Su knyga per pasaulį”
01-15 Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados I turo I–III vietų laimėtojai
12-16 Lietuvos mokinių informatikos olimpiados Vilniaus miesto etapas
12-12 Fizikos olimpiados I etapas
12-12 Meninio skaitymo konkursas
12-10 Matematikos olimpiados I etapas
12-05 2–4 klasių mokinių diktanto konkursas „Diktanto meistras“
11-29 Informacinių technologijų olimpiados I mokyklinis etapas
11-27 I–IV gimnazijos klasių mokinių biologijos olimpiados I turas
11-27 Gabijos gimnazijos anglų kalbos olimpiada
11-26 Rusų kalbos olimpiados atrankinis konkursas
11-24 IT konkursas „Bebras“
2013–2014 m. m.
05-19 Projekte „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ – I vieta
05-12 Europos egzamino rezultatai
05-02 5 – 7 klasių mokinių anglų kalbos olimpiada
04-24 46-ajame Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurse – I vieta
03-25 5-8 klasių Gamtos mokslų olimpiados rezultatai
03-17 6 – 8 klasių geografijos olimpiados „Mano gaublys“ rezultatai
03-02 5 – 8 klasių matematikos olimpiados I turo rezultatai
02-10 Lietuvos fizikos olimpiadoje – pagyrimo raštas
01-27 Raštingiausio mokinio konkursas
01-03 Biologijos olimpiados I turo rezultatai
12-13 Meninio skaitymo konkursas
12-11 8 ir I gimnazijos klasių mokinių anglų k. konkursas
11-08 Respub. mokinių gebėjimų konkurse „Lietuvos gamtininkas“ – I vieta
12-03 25-ta Lietuvos mokinių informatikos olimpiada
06-06 XIV Gabi apdovanojimų ceremonija
05-16 III vieta Vilniaus miesto 3 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiadoje
05-07 Vilniaus miesto 8-tų klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada
04-28 Vilniaus miesto mokinių pranešimų konkursas „Fizika aplink mus“
04-08 Gabijos gimnazijos MT svetainė – geriausias interneto turinys vaikams
03-20 XV matematikos konkursas „Euklidas“
03-17 Dviejų jaunųjų filologų konkursų laureatai
02-12 Rusų kalbos olimpiados I turo rezultatai
02-04 Lietuvių kalbos olimpiados I turo rezultatai
01-07 6 – 7 klasių mokinių rusų kalbos meninio skaitymo konkursas
12-20 Gimnazistų matematikos olimpiados I turo rezultatai
12-13 Lietuvos fizikos olimpiados I turas
12-11 II ir III gimnazijos klasių mokinių anglų k. konkursas
11-26 Vilniaus miesto pradinių klasių dailyraščio konkurso laimėtojai
2012–2013 m. m.
06-06 Lietuvos mokinių XX rusų (užsienio) kalbos olimpiada
05-12 Vilniaus miesto matematikos olimpiada
05-03 Europos mokinių rašinių, skirtų DNR dienai paminėti, konkursas
04-11 5-8 klasių mokinių biologijos olimpiados I etapas
03-20 Vilniaus miesto jaunųjų filologų konkurso rezultatai
02-25 Vilniaus miesto 7, 8 ir 9 klasių mokinių anglų kalbos konkursas
02-05 Dailyraščio konkurso „Rašom 2013!“ nugalėtojai
01-23 7 ir 8 klasių anglų kalbos olimpiadų atrankiniai konkursai
01-17 Mažoji rusų kalbos olimpiada
12-15 Anglų kalbos mažosios ir didžiosios olimpiadų atrankiniai konkursai
12-11 Meninio skaitymo konkursas
12-06 Padėkos už rašinius konkursui „Dešimt įsakymų naujajam Seimui“
12-01 9-tame tarptautiniame informatikos ir IT konkurse „Bebras“ – 11 vieta
11-21 Vilniaus m. pradinių klasių mokinių diktanto konkursas
06-06 Vilniaus miesto prancūzų kalbos olimpiada
05-15 Vilniaus miesto 5 – 8 klasių mokinių gamtos mokslų olimpiadoje – III vieta
05-04 8 kl. lietuvių k. olimpiados I etapo rezultatai
04-15 Jaunųjų oratorių konkursas
04-08 Respublikinio jaunųjų filologų konkurso rezultatai
03-07 Tarptautinio matematikos konkurso EUKLIDAS pirmasis etapas
02-17 Matematikos olimpiados I turo rezultatai
01-28 Raštingiausio mokinio konkursas
01-20 Lietuvių kalbos olimpiados I turo rezultatai
01-02 62-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, I turas
12-14 Respublikiniame konkurse „Lietuvos gamtininkas“ – trečia vieta
12-07 Biologijos olimpiados I-IV klasių mokiniams I etapas
12-04 24-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada
11-21 Respublikiniame gamtininkų konkurse „Lietuvos gamtininkas“ – II vieta

Comments are closed.