Naujienos

Vilniaus miesto 3–4 klasių mokinių diktanto konkurso „Mažųjų diktantas“ nugalėtoja

Gruodžio 5 d. VGTU inžinerijos licėjuje vyko Vilniaus miesto 3–4 klasių mokinių diktanto konkursas „Mažųjų diktantas“ II etapas. Jame dalyvavo 159 dalyviai iš 81 Vilniaus mokyklos.

SOCIALINĖ AKCIJA ADVENTO POPIETĖ „GERUMU SUŠILDYK“

Metų ratas apsisuko ir mes vėl susitikome Vilniaus Gabijos gimnazijos bendruomenės dešimtus metus iš eilės organizuojamoje gerumo viruso socialinėje akcijoje. Kasmet ši akcija pripildo mūsų širdis bendravimo džiaugsmo, neblėstančios šilumos, ramybės ir meilės, dovanoja kitokius, dar nepatirtus jausmus ir išgyvenimus.

Tarptautinis matematikos konkursas EUKLIDAS

2018 metų gruodžio 13 dieną vyko tarptautinio matematikos konkurso EUKLIDAS I etapas.

Dėl konsultacijų


Gabijos gimnazijos mišraus choro išvyka į Vokietijos Holzvickedo Klaros Šuman gimnaziją

Š. m. spalio 8–12 dienomis Gabijos gimnazijos mišraus choro dainininkai, lydimi choro vadovės E. Bagvilienės bei Dainos teatro mokytojų J. Galdikienės ir L. Polikarpienės, vyko į Vokietiją, pas savo ilgamečius bičiulius – Holzvikedo Klaros Šuman gimnazijos choristus, kur juos svetingai priėmė bičiuliai vokiečiai bei jų šeimų nariai.

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė 2018“

Rugsėjo 12–22 dienomis Lietuvos miestuose ir miesteliuose jau 15 kartą vyko Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė 2018“. Tai laikas, kai prasiveria durys į mokslines laboratorijas, universitetus, kolegijas, aukštųjų technologijų įmones, muziejus. Mokslo festivalio programoje dalyvavo šimtai mokslininkų, doktorantų, studentų bei gimnazistų ir suteikė galimybę apsilankyti daugiau nei 300 įvairių renginių. Edukaciniai užsiėmimai simboliškai buvo organizuojami ir 15-oje Lietuvos mokyklų, tarp jų ir Vilniaus Gabijos gimnazijoje.

SAVIVALDAUS MOKYMOSI SAVAITĖ

2018 m. spalio 22–25 d. vyks akcija „Savivaldaus mokymosi savaitė“.
Akcijos tikslas – skatinti mokinių savarankiškumą ir atsakomybę už savo mokymosi procesą ir jo valdymą bei iniciatyvumą mokymosi procese.

PASAULINĖ PSICHIKOS DIENA

„Stiprink savo psichikos sveikatą – „padžiauk“ emociją“
2018 m. spalio 10 d. kasmet minima Pasaulinė psichikos sveikatos diena. Ši diena mums primena apie psichinės sveikatos, jos stiprinimo, prevencijos svarbą. Ta proga Vilniaus Gabijos gimnazijoje vyko akcija „Stiprink savo psichikos sveikatą – „padžiauk“ emociją“. Mokyklos bendruomenės nariai buvo kviečiami atkreipti dėmesį į išgyvenamus jausmus ir emocijas, skatinami jomis dalintis.

Antrų klasių renginys „Audžiu rudens kilimą“


2019 m. egzaminai ir įskaita


2017–2018 m. m. brandos egzaminų rezultatų apžvalga


Pateikiama informacija apie

Kviečiame perskaityti ir susipažinti.

nec

Nacionalinių mokinių pasiekimų patikrinimo rezultatai


Comments are closed.