Vilniaus miesto bendrojo ugdymo įstaigų 8 klasių mokinių vokiečių kalbos skaitovų konkursas „Lesespaß“

2019-01-24 mūsų gimnazijos 8b klasės mokinės Sandra ir Luka dalyvavo Vilniaus miesto bendrojo ugdymo įstaigų 8 klasių mokinių vokiečių kalbos skaitovų konkurse, kuris vyko „Saulės“ privačioje gimnazijoje. Iš viso konkurse dalyvavo 22 dalyviai iš įvairių Vilniaus mokyklų. Luka deklamavo Johano Volfgango Gėtės eilėraštį „Erlkönig“, o Sandra to paties autoriaus eilėraštį „Mailied“. Mūsų gimnazijos aštuntokė Luka G. sužavėjo visus savo teatrališkumu, gebėjimu įsijausti į eilėraščio herojų – tėvo, sūnaus ir girių karaliaus vaidmenis, tai pabrėždama aiškia, taisyklinga vokiška tartimi, puikia intonacija ir ritmiškumu. Luka G. užėmė I prizinę vietą, susilaukė daug pagyrimų ir plojimų. Mūsų aštuntokė Sandra taip pat puikiai pasirodė skaitovų konkurse ir sužavėjo skaitovų konkurso komisiją puikiai atskleista pavasarine eilėraščio nuotaika, labai gera intonacija ir tartimi. Sandra užėmė taip pat prizinę III vietą.

Džiaugiamės puikiais mokinių pasiekimais ir linkime sėkmės kituose konkursuose.

Tekstą parengė vyresnioji vokiečių kalbos mokytoja Irma Vičinienė