Technologijų darbų parodos

Tarptautinis konkursas – paroda „Etniniai raštai ant kalėdinio žaisliuko“

2018 m. gruodžio mėnesį Vilniaus lietuvių namuose vyko tarptautinis konkursas – paroda „Etniniai raštai ant kalėdinio žaisliuko“. Kaip ir kasmet, mūsų gimnazijos mokiniai konkursui pateikė savo darbus. Šiais metais mūsų gimnazijos mokinys Matas (7 a klasė) užėmė III vietą 5–8 klasių grupėje ( mokytoja Danguolė Narečionienė), o 9–12 klasių grupėje Aistė (IVA gimnazijos klasė) užėmė I vietą (mokytoja Laura Kaziliūnienė). Plačiau

Vilniaus miesto mokinių ir mokytojų paroda „Vilnius – mano miestas“

2018 m. gruodžio mėn. 7 dieną Vilniaus miesto savivaldybėje buvo atidaryta miesto mokinių ir mokytojų paroda „Vilnius – mano miestas“. Šiai parodai savo darbus kūrė daugelis 6–8 klasių mokinių. Mūsų gimnazijai atstovavo 6 a klasės mokinių Faustos ir Gretos darbai (mokytoja Laura Stašauskienė), 7 d klasės mokinės Emilia Jane darbas (mokytoja Danguolė Narečionienė), 7 e klasės mokinio Ado bei 8 d klasės mokinių Aistės ir Kamilės darbai (mokytoja Laura Kaziliūnienė). Paroda sulaukė didžiulio susidomėjimo, tad buvo nutarta ją perkelti į Kauną. Tad visa ekspozicija nukeliavo į Kauno pedagogų kvalifikacijos centrą. Plačiau