Vilniaus miesto mokinių technologijų olimpiada

Š. m. vasario  12 dieną į Vytauto Didžiojo Universiteto Švietimo akademijos rūmus  (buvęs LEU) susirinko patys nagingiausi, kūrybingiausi, išradingiausi ir kruopščiausi  Vilniaus

miesto moksleiviai. Savo gebėjimus atskleidė technologijų olimpiadoje „Mano laiškas rytojui…“  ir mūsų gimnazijos mokinės Greta ( 8 d) ir Urtė (IV G). Greta pasiuvo nuostabią Skudurinę Onutę , o Urtė sukūrė iš kartono šviestuvą bei pieštukinę. Mokines konsultavo technologijų mokytoja metodininkė Laura Kaziliūnienė.

Pirmasis  Gretos dalyvavimas olimpiadoje buvo sėkmingas ir 7–8 klasių kategorijoje tekstilės  darbų srityje užėmė III vietą bei darbas buvo įvertintas ir nominacija „Tautinio tapatumo ženklų puoselėjimas“. Urtei ši olimpiada buvo jau paskutinė ir 11–12 klasių kategorijoje Dizaino, tekstilės ir amatų srityje užėmė II vietą.

Š. m. kovo 25 dieną visi olimpiadų nugalėtojai bei juos rengę mokytojai buvo pakviesti į Vilniaus m. savivaldybės Kolegijų salę, kur vyko apdovanojimų šventė. Labai džiaugiamės, kad šią šventę papuošė ir mūsų gimnazijos Dainos teatro atliktos dainos (vadovė Edita Bagvilienė).

Kelios akimirkos iš olimpiados ir apdovanojimų šventės.

 

Informaciją parengė Laura Kaziliūnienė