Mieli abiturientai,

12 metų pasaka, kupina nežinomybės, stygiaus, išbandymų, su pagalbininkais ir antigonistais, mokykloje perskaityta. Lieka koduotos gyvenimo tiesos – gėris laimi; tiesa nugali; gyvenimas reikalauja kovos; nėra lengvai pasiekiamų dalykų; visi gauna būtent tai, ko nusipelnė…
Tik, kol dar nevisiškai užvėrėte mokyklos duris ir kol savarankiško gyvenimo pasaka neprasidėjo, norisi palinkėti tvirtumo, su kuriuo skverbtumtės vis gilyn į nežinomybę, drąsos ir užmojo, kuris neatsiejamas nuo kliūčių ir pavojų. Pamenate, Pelenei tereikia aguonos ar javų grūdus iš viso kluono pelų išsijoti, kad galėtų savaisiais aukso drabužiais apsivilkti ir karalaičiui pasirodyti, o tai – ne karališką pilį pastatyti ar per vieną dieną lauką išarti, apsėti, išauginti ir sudoroti javus, iškulti ir šviežią duoną iš naujamečių grūdų ant stalo kitą rytą padėti! Nuosekliai, atsakingai, nuoširdžiai atliekami darbai ar padaromos kitiems paslaugos – tai kelias į stebuklą… Tik ieškantieji, klystantieji, klaidžiojantieji galų gale išsiveržia iš nežinios labirinto ir jau tiesiu keliu pasiekia tai, ko ieškojo.
Sėkmės Jums rengiantis ir laikant brandos ir gyvenimo egzaminus, o mes džiaugsimės klausydamiesi Jūsų gražių ir prasmingų GYVENIMO PASAKŲ….

Direktorė