Džiuginantys susitikimai – buvę mokiniai esamiems mokiniams

Mieli mokiniai, gerbiami mokytojai,

Į Gabijos gimnaziją, švenčiančią savo 30-ąjį Gimtadienį, sugrįžta buvę mokiniai!

Jie susitiks su šiuo metu besimokančiais mokiniais, pasidalins savo gyvenimo istorijomis, prisimins mokykloje prabėgusius metus, papasakos apie savo profesijas, vykdomą veiklą, pasiekimus, pomėgius…

 

Spalio 7 d. 10.55 val. vienas iš skraidančio sparno tipo bepiločio orlaivio kūrėjų, Vilniaus Gedimino technikos universiteto Antano Gustaičio aviacijos instituto Aeronautikos laboratorijos technikas Povilas Karalkevičius susitiks su 6 klasių mokiniais.

 

Spalio 8 d. 10.00 val. iliuzionistas Mantas Žmuidinavičius (Mantas Wizard)  ir taikos palaikymo misijos Afganistane dalyvis Vilius Žmuidinavičius susitiks su 1 klasių mokiniais.

 

Spalio 8 d. 11.00 val. iliuzionistas Mantas Žmuidinavičius (Mantas Wizard)  ir taikos palaikymo misijos Afganistane dalyvis Vilius Žmuidinavičius susitiks su 7 klasių mokiniais.

 

Spalio 8 d. 13.00 val. Vilniaus kolegijos muzikinio teatro 4 kurso studentės Diana Gružauskaitė ir Justa Rubežiūtė susitiks su 2 klasių mokiniais.

 

Spalio 9 d. 12.30 val. LRT žurnalistė ir laidų vedėja Živile Kropaitė bei LRT radijo laidų vedėjas Darius Matas susitiks su 5 klasių mokiniais.

 

Spalio 10 d. 11.00 val. robotikos specialistai  Lukas Miknevičius ir Povilas Zmejauskas susitiks su III gimnazijos klasių mokiniais.

 

Spalio 11 d. 9.00 val. Vaiva Žvirblytė, įkūrusi „Solidu“ – kosmetikos prekių ženklą Lietuvoje, gaminanti kietąją kosmetiką, ir Valdonė Brazauskaitė, Vilniaus dailės akademijos Industrinio dizaino programos II kurso studentė, susitiks su IV gimnazijos klasių mokiniais.

 

Spalio 14 d. 12.00 val. Vilniaus lėlių teatro režisierius Šarūnas Datenis susitiks su 3 klasių mokiniais.

 

Spalio 17 d. 10.00 val.  šunų veisėja Ieva Stapulionienė susitiks su 4 klasių mokiniais.

 

Spalio 18 d. 13.15 val. politologas, Rytų Europos studijų centro direktorius Linas Kojala susitiks su I gimnazijos klasių mokiniais.

 

Spalio 21 d. 10.55 val. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto 6 kurso studentas ir Kauno rajono greitosios medicinos pagalbos paramedikas Laurynas Kanapeckas susitiks su 8 klasių mokiniais.

 

Spalio 22 d. (laikas tikslinamas) gydytojas onkologas Renatas Aškinis ir Kelių policijos valdybos atstovas Valdas Stasevičius susitiks su II gimnazijos klasių mokiniais.

Susitikimai su buvusiais mokiniais vyks gimnazijos aktų salėje.