Viktorina Žvaigždikas

                                             Nieko negalima žmogaus išmokyti – tik padėti jam atrasti tai savyje.

 

Šiais Galileo Galilėjaus žodžiais vasario 28 dieną prasidėjo viktorina Žvaigždikas Vilniaus Žvėryno gimnazijoje. Renginio tikslas – skatinti mokyklų, mokinių bei mokytojų bendravimą ir bendradarbiavimą. Renginys Žvėryno gimnazijoje vyksta nuo 2004 metų ir jau turi savo tradicijas. Šiemet į šį šaunų būrį įsijungė ir mūsų gimnazija. Renginyje dalyvavo I ir II gimnazijos klasių gimnazistai, mūsų gimnaziją atstovavo Adomas, Augustas, Emilija ir Tautė. Komandas sudarė mokiniai iš skirtingų mokyklų, be to, kiekvienoje komandoje dalyvavo ir po vieną jaunosios kartos atstovą – pradinuką. Savo jėgas galėjo išbandyti ir skirtingų mokyklų mokytojų komanda. Komandų laukė įvairios užduotys: mįslės, kūrybinė užduotis, dėlionė, muzikinis ringas, trumpieji klausimai. Renginį vainikavo namų užduotis – Astronominės vaišės, kurias tradiciškai kepa patys dalyviai. Laikas, praleistas kartu, prabėgo labai greitai. Augusto komanda surinko daugiausiai taškų ir tapo viktoriną laimėjusia komanda, kuri buvo apdovanota įvairiais atminimo prizais. Visos komandos, dalyvavusios renginyje, buvo apdovanotos smagiu bendravimu ir bendradarbiavimu.

 

Tekstą parengė fizikos mokytoja Loreta