I VIETA  2020 M. LIETUVOS MOKINIŲ TECHNOLOGIJŲ OLIMPIADOS VILNIAUS MIESTO ETAPE 

Š. m. vasario 11 d. Vilniaus savivaldybės Grigiškių „Šviesos“ gimnazijoje  vėl šurmuliavo Vilniaus miesto kūrybingiausi ir išradingiausi mokiniai, nes vyko technologijų olimpiada. Olimpiados dalyvis turėjo  pateikti  savo projektinį-kūrybinį darbą, atitinkantį olimpiados temą, kartu su darbo aprašu, o vėliau atlikti individualią dalyvio praktinę-kūrybinę veiklą pasirinktoje  grupėje. Šių metų olimpiados tema – „2020 MINIATIŪRA 20X20“.

Iš mūsų mokyklos  olimpiadai vėl ruošėsi I d klasės mokinė Greta. Ji pasirinko tekstilės sritį. Šį kartą olimpiadai pristatė „Delninę“ ir per 3 valandas pagamino kišenę. Gretos namų darbas „Delninė“ gavo Vilniaus kolegijos nominaciją „Už subtilią ir stilingą spalvų dermę“.

Išbandyti savo kūrybinį potencialą nusprendė ir I d klasės mokinė Aistė. Ji pasirinko konstrukcinių medžiagų sritį. Olimpiadai pristatė raktinę –  „Čia gyvena laimė, meilė ir mes“ ir per 3 valandas taip pat pagamino kišenę. Aistės namų darbas pelnė Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto nominaciją „Už subtilią minties raišką“.

Labai džiaugiamės, kad kruopštūs Aistės darbai buvo įvertinti ir ji  užėmė garbingą I vietą 9–10 klasių kategorijoje.

Apgailestaujame, kad dėl susiklosčiusios situacijos Lietuvoje Aistei nepavyko savo minčių pliūpsnio bei kruopštumo parodyti ir respublikinėje technologijų olimpiadoje.

Aistę ir Gretą konsultavo technologijų mokytoja metodininkė Laura Kaziliūnienė.

 

Informaciją paruošė Laura Kaziliūnienė