Susitikimai su „Women Go Tech“ mentorėmis

„Women Go Tech“ – pirmoji mentorystės ir konsultacijų programa Lietuvoje, skirta merginoms ir moterims, siekiančioms karjeros technologijų sektoriuje.

Programos mentoriai ir ekspertai – savo srities profesionalai bei aukšto lygio vadovai. Jie dirba skirtingose TECH srityse, bet juos vienija noras motyvuoti, pasidalinti savo patirtimi, pritraukti daugiau sėkmingų ir motyvuotų darbuotojų į technologijų sektorių bei prisidėti prie stereotipų laužymo.

Pirmasis susitikimas vyko kovo 4 dieną. Monika Poškutė (Eskimi) savo karjeros istorija dalinosi su II d ir II f klasių mokiniais. Mentorė ragino jaunimą veikti ir nebijoti klysti. Savanoriauti ir pasirengti patrauklų CV. Jos teigimu, pokalbyje dėl darbo svarbiausias kriterijus būsimam darbuotojui – degančios akys.

Balandžio 20 dieną video konferencijoje anglų kalba Valeriia Chemerys (T-LAB) pasakojo apie savo pasiekimus skaitmeninės rinkodaros ir e–komercijos srityje. III A, B, C, D, E klasių mokiniai, pasirinkę mokytis verslą ir vadybą, domėjosi, kaip tapti sėkmingu.

Mentorės patarimai jaunimui:

1.     Pažinti save ir kryptingai siekti tikslo.

2.     Būti bendruomenišku.

3.     Nesijaudinti, kas ką pagalvos apie juos.

Susitikimus padėjo organizuoti Lietuvos Junior Achievement projektų koordinatorė ir buvusi mūsų gimnazijos mokinė Austė Černiauskaitė.

 

Informaciją parengė ekonomikos ir verslo mokytoja L. Stašauskienė