Mokinių veikla Erasmus+ projekte „Art & Literature in Education‘s Nature! Is it an .Li.E.N?“

Nuotolinis bendravimas ne trukdis mūsų gimnazijos bei kitų penkių valstybių mokyklų mokiniams pažinti vieni kitus, kultūras bei dalyvauti įvairiose veiklose. Erasmus+ projektas „Art & Literature in Education‘s Nature! Is it an A.Li.E.N?“ skatina mokinius ir mokytojus iš Graikijos, Ispanijos, Italijos, Kroatijos, Turkijos ir Lietuvos supažindinti vieni kitus su jų valstybės menu ir literatūra tobulinant informacinių technologijų, kūrybiškumo bei socialinius įgūdžius.

Dvylika mūsų mokyklos mokinių ir mokytojos Jūratė Kalverš, Vilija Rutkauskienė bei Agnė Padvaiskienė aktyviai įsitraukia į projekto veiklą – mokinių sukurtas pristatymas apie saugumą elektroninėje erdvėje, projekto logotipo pasiūlymas, susipažinimo „profiliai“ paskelbti „eTwinning“ platformoje.

Taip pat dalyvaujama diskusijose, pavyzdžiui, kartu su mokiniais iš Graikijos buvo aptartos skaitytos knygos, atspindinčios šalių kultūrą ir istoriją. Mūsų mokyklos mokiniai anglų kalba skaitė Euripido tragediją „Helena“, o Rūtos Šepetys romaną „Tarp pilkų debesų“ mes pasiūlėme skaityti partneriams iš Graikijos. Diskusijos metu mokiniai bei mokytojai uždavė klausimus, atsakė į juos ir taip plačiau susipažino su šiais kūriniais bei jų istoriniais bei kultūriniais kontekstais.

Iki 2022 vyksiančiame projekte numatoma dar daug įtraukiančių veiklų, kuriose mūsų gimnazijos mokiniai nekantrauja dalyvauti.

Informaciją parengė II a klasės mokinė Agota