Mokinių apdovanojimo šventė: Metų pirmūnas. Metų pasiekimai.

Suliepsnojo vėl kaštonų žvakės, vėl užsidegė geltonos pienių ugnys. Žėrinčios plaštakės vėl į liepsną lekia – žemėje gaivus, svaiginantis birželis! Mokykloje birželis – derliaus metas. Suskaičiuojama, kas nuveikta ir kiek pasiekta nuo rugsėjo.

Kiekviena akimirka, kiekvienas pasakytas žodis, mintis, kiekvienas nepastebimas širdies virpesys, kaip ir skrendąs tuopos pūkas ar mėnesienoje vandeny atsispindintis žvaigždės šypsnys – visa tai mokinių pasiekimų džiaugsmas, sukvietęs gimnazijos bendruomenę po ilgos pandeminės pertraukos kartu pasidžiaugti Metų pirmūnais ir Metų pasiekimais.

Šiemet apdovanoti 49 pirmūnai mokslo metus baigę puikiais ir labai gerais įvertinimais. Devyni I-IV klasių mokiniai apdovanoti Metų pasiekimų nominacija už laimėjimus jaunųjų filologų, meninio skaitymo, geografijos, prancūzų kalbos, vokiečių kalbos bei puikius rezultatus chemijos, istorijos, matematikos olimpiadose ir konkursuose. Buvo apdovanotas ir Mišrus choras už Respublikiniame konkurse „Mūsų dainose“  laimėtą II vietą.

Renginio metu sveikinimus ir linkėjimus dalino direktorė V. Klimavičienė, skambėjo mišraus choro atliekamos dainos, šoko „Gabijovizija – 2021“ nugalėtojai D&D, savo kūrybos muzika ir eilėmis dalinosi Emilija, Liepa, Domantas, solo pasirodymu renginį papuošė Barbora.

Kaip gražiai auga mūsų bendruomenės medis. Auga iš dėkingumo tiems, kurie padėjo mokiniams siekti savo tikslų. Geresnio žodžio nėra už paprastą, lietuvišką „ačiū“!