KARJEROS DIENOS 2023

Vilniaus Gabijos gimnazijoje 2023 m. vasario 27 – kovo 10 dienomis vyko „Karjeros dienos 2023“. Jų metu įvyko dvidešimt susitikimų ir veiklų su skirtingų profesijų atstovais. Pagrindinis „Karjeros dienų 2023“ tikslas buvo skatinti sąmoningą profesijos pasirinkimą ir tobulinti mokinių asmeninės karjeros valdymo įgūdžius.
Savo patirtimi su gimnazistais dalinosi įmonės vadovas Povilas Staigis, Valstybės sienos apsaugos tarnybos specialistė Jolita Kuncaitienė, žaidimų kūrėjas ir žaidimų kūrimo studijos vadovas Gediminas Tarasevičius, treneris Algirdas Milonas, kineziterapeutė Indrė Venskevičiūtė, aktoriai Justina Nemanytė ir Robertas Lenartavičius.
Apie skrydžių valdymą ir kitas specialybes aviacijoje pasakojo Julija Razmislavičienė, įmonių procesų efektyvumo svarbą akcentavo Aistė Jurkuvienė, apie tarnavimą Lietuvos kariuomenėje dėstė št. srž. Igoris Bartanovičius, kuris su kolegomis taip pat vedė rikiuotės užsiėmimus ir pakvietė į ginklų parodą.
Augustinas Lubys ir Dalia Bačiauskienė pasakojo apie kosmoso palydovus bei jų atliekamas misijas. Apie savo karjeros kelią, darbą dizaino ir baldų srityje pasakojo Julija Sadovskaja. Kristina Vanagienė parodė, kaip svarbu suderinti karjerą su šeima, nes abi šios sritys yra svarbios.
Ina Ribinskaitė grupėse ir individualiai pasakojo apie viešąjį kalbėjimą, baimės prisijaukinimą bei metodus, kurie gali padėti gimnazistams geriau pasijusti stresą keliančiose situacijose.
Nuoširdžiai dėkojame visiems Vilniaus Gabijos gimnazijos svečiams ir jų aktyviai klausiusiems gimnazistams!

Tekstą parengė psichologė, karjeros specialistė Dovilė Židonienė