VILNIAUS GABIJOS GIMNAZIJOS BENDRUOMENĖS TINKLINIO TURNYRAS, SKIRTAS PASAULINEI SVEIKATOS DIENAI PAMINĖTI

2023 m. balandžio 22 d. vyko tradicinis Gabijos gimnazijos bendruomenės tinklinio turnyras, skirtas Pasaulinei sveikatos dienai paminėti. Šiais metais dalyvauti turnyre registravosi net 8 komandos, tačiau dėl tam tikrų priežasčių atvyko – 7. Turnyre, kaip ir kiekvienais metais dalyvauja gimnazijos mokiniai, mokytojai, tėveliai. Labai džiugu, kad kiekvienais metais atsiliepia dalyvauti ir mūsų mokiniai – alumnai bei svečiai iš kitų mokyklų. Varžybos vyko dviejuose pogrupiuose rato sistema. Žaidėme po vieną setą iki 25 taškų. Buvo sužaista šešiolika rungtynių.

Pirmąją vietą iškovojo mūsų gimnazijos alumnės Kristinos suburta komanda „Eisas“, antrąją – gimnazijos mokinių komanda „Pašilų siaubas“, trečiąją – taip pat mokinių komanda „Mėlynės“. Visos komandos apdovanotos saldžiais prizais ir asmeninėmis dovanėlėmis.

Informaciją parengė Lina Bagdonienė ir Jolanta Grudzinskienė