GABI įteikimo ceremonija

„Kiekvienam ugnis duota“

Ugnis duota, kad šildytų speiguotą žiemą, nušviestų kelią klaidžią naktį, apgintų nuo plėšraus žvėries arba įžiebtų viltį abejingai sielai.

Ugnis duota? Bet juk žmogus galingas, mąstantis ir galintis pats įpūsti savo mintimis kūrybos ugnį, kuri suburs sušilti, dalintis išmintimi, bendrauti.

Tai įstabi žmogaus jėga ir galimybė kurti, vis teikianti vilties, kad žemėje ne veltui gyveni…

Gabi apdovanojimų tikslas – įvertinti ir viešai pagerbti mokinius, besilaikančius pozityvių mokinių elgesio taisyklių, už jų asmeninius ir kolektyvinius ugdymosi veiklos pasiekimus, už aktyvų dalyvavimą mokyklos bendruomenės gyvenime.
2023-06-19 vykusioje įteikimo ceremonijoje buvo išdalintos 57 GABI statulėlės. Jomis džiaugiasi abiturientai ir I-III gimnazijos klasių pirmūnai. Statulėlėmis taip pat buvo apdovanoti mokiniai už individualius bei komandinius pasiekimus Vilniaus miesto ar respublikiniuose konkursuose, varžybose, olimpiadose. Bendruomenės narių pasiūlytos ir vertinimo komisijos skirtos individualios nominacijos:
• Metų autorius,
• Metų skaitytojas,
• Metų draugas,
• Metų bendrystė,
• Metų pažanga.

Renginio metu sveikinimus ir linkėjimus dalino direktorė V. Klimavičienė, skambėjo mišraus choro ir Dainos tetaro atliekamos dainos.
Kaip gražiai liepsnoja mūsų Gabijos ugnis! Kiekvienam ji duota, tereikia ją puoselėti. Ir suliepsnos ji iš dėkingumo kibirkšties…