DAILYRAŠČIO KONKURSAS 2023

Mūsų mokyklos lituanistai pasiūlė visai bendruomenei prisiminti dailųjį raštą – parašyti dailyraštį.  Raštas – vienas iš svarbiausių žmonijos atradimų. Dėl jo šiandien turime ir išmanome savo ir kitų tautų istoriją bei praeitį. Tačiau svarbu ne tik taisyklingai, bet ir gražiai rašyti. O tai jau – mokslas ir menas.

Nuaidintis skambutis, girgždantis mokyklinis suolas, juoda lenta ir rašaluoti pirštai… Vieniems – tai pramoga ir puiki proga pažvelgti į kitokią, senąją, mokyklą, kitiems – sugrįžimas į vaikystę ir nuostabūs mokyklos laikų prisiminimai…

Galbūt todėl mūsų mokyklos mokiniai, jų tėveliai ir mokytojai prisėdo prie R. Stankevičiaus teksto apie kelionę namo ir neįtikėtinai gražios raidės sugulė į puslapius. Dalyvių darbai buvo įvertinti Dailiausio, Elegantiškiausio, Stilizuoto, Taisyklingiausio, Charakteringiausio, Išraiškingiausio, Kaligrafiško ir Paslaptingiausio rašto nominacijomis.

Renginio iniciatoriai dėkingi visiems dalyviams ir lauks Jų ir kitų plunksnakočių šokio kitais metais.