Prevencinės akcijos, skirtos apsisaugoti nuo COVID-19

Kylant vis didesnei grėsmei susirgti, spalio mėnesį mokinių taryba surengė net dvi prevencines akcijas prieš Covid – 19 plitimą. Spalio 7 dieną buvo organizuota akcija „Laikykis saugaus atstumo“, kurios metu mokyklos valgykloje buvo reguliuojami mokinių srautai. Įspėjamaisiais  ženklais buvo primenama gimnazistams apie tai, kad skirtingų klasių kategorijų mokiniai turi valgyti nevienodu laiku.

Spalio 21 dieną mūsų gimnazijoje surengta akcija „Švarios rankos“, kurios tikslas – patikrinti, ar mūsų gimnazijos bendruomenė tikrai gerai moka nuplauti visus nešvarumus nuo rankų.  Akcentavome, kad rankų plovimas – viena iš svarbiausių profilaktinių priemonių, norint išvengti susirgimo. Akcijos metu įsitikinome, jog rankos plaunamos taisyklingai ir švariai, trinant ne tik delnus, bet ir tarpupirščius, nykščius bei pirštų galiukus. Akcija vyko prie abiejų mokyklos įėjimų tam, kad nesimaišytų mokinių srautai, o ir patys mokinių savivaldos nariai laikėsi visų saugumo priemonių: dėvėjo kaukes, pirštines, laikėsi saugaus atstumo, dalyvavo tik tos kategorijos mokiniai, kurie gali būti prie vieno ar kito įėjimo.

Džiaugiamės, kad akcijose noriai dalyvavo tiek mokiniai, tiek ir mokytojai.

Primename, kad reikia nepamiršti taisyklingai dėvėti kaukes, laikytis saugaus atstumo, plauti rankas bei, pasijautus prastai, likti namuose. Šiuo metu ypač svarbu apsaugoti save bei aplinkinius.

Būkime sveiki!

 

Tekstą parengė Šarūnas iš II a