Akcija „Kalėdų širdies gerumas“

Akcijos „Kalėdų širdies gerumas“ laikas baigėsi, bet širdžių srauto niekas nesustabdys. Jos vis dar plaukia į pašto dėžutę, na ir tegul! Vietos visoms užteks!
Šiuo metu turime beveik pusšimtį kalėdinių atviručių, kuriomis galite pasigėrėti paspaudę nuorodą į atviručių parodą. Galbūt kitą dieną jau turėsime 100 širdelių, atkeliavusių iš skirtingų namų?

https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1mFyqVh2PC2NHkXNy_Jxm7oXaT8XH3CyL?fbclid=IwAR0zpDfi5NkI3xRjq9NjqfMhvYIT0-tXDVBSNcbdQJDaBI5-xSxuog5F36Ahttps://drive.google.com/drive/folders/1mFyqVh2PC2NHkXNy_Jxm7oXaT8XH3CyL?fbclid=IwAR0aYwysUMBccdVwBy3LnJ-Flf7ePix3cU67flozQkzgaQbN0_VcUrOK1oE

Viltingai laukiame gyvo susitikimo, kuris anksčiau ar vėliau įvyks, ir tuomet tegul meilė tvyro ore, o popierinės širdys susijungia į gyvą instaliaciją mokyklos erdvėje. Saugokite save, savo širdis ir nepamirškite jų pasiimti į pirmą tikrų tikriausią susitikimą mokykloje.

Ta pačia proga džiaugiamės pranešdami, kad startavo mūsų ilgai tvarkyta ir pagaliau sutvarkyta „Interaktyvi spinta“, kurią galite aplankyti, jei esate facebook.com socialinės aplinkos vartotojas. Apsidairę mūsų sukurtoje spintoje galite surasti seniau pamestus savo daiktus ir be vargo juos susigrąžinti. O taip pat galite, atradę daiktą, paskelbti apie tai ir taip padaryti kitą žmogų laimingą, kuris galbūt jau prarado viltį ieškodamas savo pirštinių, fizinio ugdymo aprangos ar kito daikto. Interaktyvi spinta ragina nepulti pirkti naujo, o bandyti paieškoti seno. Laukiame apsilankant visų gimnazijos bendruomenės narių:
https://www.facebook.com/Interaktyvi-Spinta-103803894712482

Renginių grupė „Brigada”