Projekto SIFEC baigiamojo etapo dienoraštis

Erasmus + projekto SIFEC veiklos tęsėsi pora metų. Dėl pandemijos projekto laikas buvo pratęstas, vis tikintis, kad pavyks paskutinį etapą organizuoti gyvai Lietuvoje. Deja… Bet džiugu, kad rankos nebuvo nuleistos ir visos suplanuotos veiklos įgyvendintos bendraujant internetu.
Prieš balandžio 24 dienos susitikimą visų šalių mokiniai ir mokytojai daug ir intensyviai dirbo, kad spėtų laiku ir kokybiškai pristatyti šalims skirtų užduočių rezultatus. Vėliau, iki gegužės 7 dienos, buvo dirbama tarptautinėse grupėse, analizuojamos skirtingų šalių patirtys, ieškoma bendrų sąlyčio taškų. Galutiniai darbo rezultatai buvo pristatyti gegužės 7 dieną įvykusioje konferencijoje.
Projekte dalyvavusios mokytojos labai džiaugiasi mūsų gimnazijos mokinių iniciatyvumu, gebėjimu dirbti komandoje, įsiklausyti ir greitai reaguoti į besikeičiančias situacijas.
Šiame projekte iš pradžių dirbo abiturientai, kurie pernai baigė mokyklą, bet labai džiaugiamės, kad jų darbus sėkmingai šiemet tęsė antrokai ir šių metų abiturientės.
Visas pora savaičių atidžiai dalyvių veiklą stebėjo abiturienė Erika V., kuri sukūrė baigiamojo etapo dienoraštį…

Dienoraštį skaitykite čia