“Eco – journalists. Let’s save the Earth” projekto pabaiga: nuotoliniai susitikimai su Lenkijos Lesko licėjaus projekto dalyviais ir projekto organizatoriais

Lapkričio mėnesį buvo organizuoti du nuotoliniai susitikimai su Lenkijos Lesko licėjaus projekto dalyviais ir projekto organizatoriais. Pirmąjį susitikimą organizavo Vilniaus Gabijos gimnazijos mokytojos R. Burakienė, L. Rastenienė ir G. Misiukevičienė. Veiklų metu projekto dalyviai dalijosi gauta patirtimi ir prisiminimais, įspūdžiais iš mobiliųjų veiklų Lenkijoje ir Lietuvoje. Diskutavo apie gautas patirtis ir žinias projekto metu. Buvo aptartos baigiamosios projekto veiklos.

Antrojo susitikimo, organizuoto Lenkijos atstovų, metu buvo bendraujama su projekto organizatoriais. Mokiniai aptarė savo nuveiktus darbus rašant straipsnius, rengiant reportažus į žiniatinklį www.the4elements.eu. Buvo aptarta, kokią medžiagą dar reikia parengti ir paskelbti, ką reikia pataisyti, kad darbai būtų kokybiškesni. Susitikimo metu buvo diskutuojama apie tai, su kokiais sunkumais ir iššūkiais susidūrė jaunieji projekto žurnalistai.

Pasibaigus Erasmus+ “Eco – journalists. Let’s save the Earth” projektui, visi jo nariai gavo dalyvių sertifikatus ir begalę teigiamų emocijų.