„JA Šešėliavimas“

„JA Šešėliavimas“ – tai pasaulinė Junior Achievement ugdymo karjerai programa, skirta bendrojo ugdymo mokykloms. Šioje programoje dalyvaujantys 9-12 kl. mokiniai, pasitelkdami socialinius ryšius su vietos bendruomene – verslo įmonėmis, valstybės įstaigomis, nevyriausybinėmis organizacijomis ir jų darbuotojais – susipažįsta su karjeros planavimo procesu. „JA Šešėliavimo“ programa padeda 9-12 kl. mokiniams geriau pažinti save, susipažinti su skirtingomis profesijomis bei sėkmingai siekti savo profesinių tikslų.
Vilniaus Gabijos gimnazija šiame projekte dalyvauja nuo 2021 metų. Dalyvauti buvo pasiūlyta tik kelioms Vilniaus miesto mokykloms. Džiugu, kad startavę eksperimento sąlygomis, tapome pokyčio dalimi. Skaičiai kalba patys už save: 2021 m. projekte dalyvavo 4 mokyklos ir buvo įvykdyti 44 šešėliavimo vizitai, o 2023 metais – jau 45 mokyklos ir buvo įvykdyta 500 šešėliavimo vizitų Vilniuje ir Kaune.
„Lietuvos Junior Achievement“ komanda 2024 m. sausio 23 d. suorganizavo „JA Šešėliavimo“ padėkos renginį, kurio metu pasidžiaugė ir įvertino aktyviausius 2023-ųjų „šešėliavimo“ iniciatyvos dalyvius, plačiau pristatė „JA Šešėliavimo“ iniciatyvą ir naujoves, kurios laukia 2024-aisiais metais.
Renginyje dalyvavo viešojo ir privataus sektoriaus, mokyklų bendruomenių atstovai, visi, kuriems įdomi „šešėliavimo“ iniciatyva.
Daugiau apie projektą rasite https://seseliavimas.lt/about

Informaciją parengė ekonomikos mokytoja L. Stašauskienė