„SUBTILUS ŽVILGSNIS“. IGNO JUOZO TUBUČIO PERSONALINĖ PARODA

Pavasaris, bundanti gamta – puikus metas atidžiau pažvelgti ir į mūsų pačių aplinką, jos saugojimą bei puoselėjimą, apmąstyti žmogaus jautrų santykį su gamta…
Vilniaus Gabijos gimnazijos II c klasės mokinys Ignas Juozas Tubutis balandžio 8 d. eksponavo savo pirmąją personalinę gamtos fotografijos parodą. II aukšto mokyklos koridoriaus galerijoje matomos nuotraukos – tai asmeninė jaunojo fotomenininko kolekcija, kuriai surinkti autoriui prireikė virš dvejų metų.
Parodoje eksponuojama 20 laukinės gamtos nuotraukų. Fotomedžioklė vyko ne tik Lietuvos miškuose, tačiau dalis kadrų daryta ir užsienyje. Tarpe jų galima rasti nuotraukų, kurios yra sulaukusios nacionalinio pripažinimo vienuose didžiausių Europos nuotraukų konkursų. Didžiąją dalį Igno Juozo darbų galima rasti jo asmeninėje svetainėje „ignasjuozas.com“ arba apsilankyti jo asmeninėje „Instagram“ paskyroje „Ignas_Juozas“, kurioje vaikinas yra subūręs virš 120 tūkstančių sekėjų auditoriją.
Kviečiame pamatyti puikiai parengtą pirmąją Igno Juozo parodą ir džiaugiamės, kad ji neabejotinai taps „keliaujančia“ – jau sulauktas kvietimas eksponuoti šią parodą ir kitose Vilniaus mokyklose.