Gegužės 7-ąją Lietuvoje minima Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Ji primena rusų carinės valdžios represijas, 40-čiai metų (1864–1904 m.) suvaržiusias mūsų tautos brandumo ženklus – kalbą, knygų leidybą, spaudą, laisvą žodį. Ji primena mums, kokį sunkų kelią teko nueiti lietuviškai knygai ir kokie narsūs buvo knygnešiai.
Šia proga maloniai kviečiame aplankyti gimnazijos bibliotekoje saugomų 1912–1950 m. spaudinių parodą.
Bibliotekininkės Sevilė ir Birutė