Vilniaus miesto mokyklų žaidynių lengvosios atletikos varžybos

Šių metų gegužės 8 dieną vyko Vilniaus miesto mokyklų žaidynių lengvosios atletikos varžybos. Diena buvo žvarbi ir lietinga, todėl dalyviams bėgti šlapiais bėgimo takeliais tapo tikru iššūkiu. Tačiau mokiniai pademonstravo ištvermę, vikrumą ir puikų pasirengimą. Nors Vilniaus Gabijos gimnazija komanda varžybose dalyvavo ne pilnos sudėties, jai pavyko iškovoti prizinių vietų. II j klasės mokinė Vytautė Kiudytė 100 metrų bėgimo rungtyje iškovojo trečiąją vietą. Trečius metus iš eilės čempiono titulo 400 metrų bėgimo rungtyje neužleido III D klasės mokinys Eimantas Vansevičius. Džiaugiamės mokinių pasiekimais ir kviečiame kuo daugiau jaunimo sportuoti bei garsinti mūsų gimnazijos vardą.

Fizinio ugdymo mokytoja Jūratė Lazauskienė

 

Pritaikyta