II vieta  Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Vilniaus miesto etape

  „Visais amžiais žmonės kalbėjo savo gimtąja kalba ir visados rūpinosi ją išlaikyti, turtinti, tobulinti ir gražinti.“ (M. Daukša)

Džiaugiamės, kad II f klasės mokinė Eglė K. nuoširdžiai dirba ne tik pamokų metu, bet savo žinias ir gebėjimus demonstravo ir Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Vilniaus miesto etape. Mokinė užėmė II vietą. Sveikiname!

 

Lietuvių kalbos mokytoja J. Skomantienė

Pritaikyta