Tinklinis – populiariausia sporto šaka Gabijos gimnazijoje. Tai patvirtina jau keturioliktą kartą vykęs Gabijos gimnazijos bendruomenės tinklinio turnyras, skirtas Pasaulinei sveikatos dienai paminėti.
Sekmadienį sporto salėje skambėjo muzika, teisėjo švilpukas, azartiški šūksniai, pergalės emocijos.
Turnyre dalyvavo 5 komandos, kuriose žaidė Gabijos gimnazijos ir progimnazijos mokytojai, buvę ir esami mokiniai, tėveliai, svečiai. Po įnirtingų ir atkaklių kovų žaidėjai išsidalino prizines vietas:
I vieta–„Eisas“ Kristina, Jovilė, Rytis, Martynas, Karolis, Edgaras
II vieta–„Flamingai“ Agnė , Agnė , Lukas, Erikas, Tautvydas, Ignas
III vieta–„Red Hot Chilli Peppers“ Dangė, Kamilė, Ugnė, Ignas, Nikita, Nandas, Dovydas
Dėkojame visiems turnyro dalyviams už geras emocijas, gražų tarpusavio ryšį ne tik aikštelėje, bet ir už jos ribų, aukštą tinklinio lygį ir aktyviai praleistą sekmadienį.
Tekstą parengė mokytojos Jolanta ir Jūratė