I–IV gimnazijos klasių mokinių priėmimo komisijos posėdžio protokolas Nr. 1

I–IV gimnazijos klasių mokinių priėmimo komisijos posėdžio protokolo Nr. 2 išrašas

I–IV gimnazijos klasių mokinių priėmimo komisijos posėdžio protokolo Nr. 3 išrašas

I–IV gimnazijos klasių mokinių priėmimo komisijos posėdžio protokolo Nr. 4 išrašas

I–IV gimnazijos klasių mokinių priėmimo komisijos posėdžio protokolo Nr. 5 išrašas

I-IV gimnazijos klasių mokinių priėmimo komisijos posėdžio protokolo Nr. 6 išrašas

Informaciją apie mokinio priėmimą visada prašome tikrinti e. sistemoje.

Primename, kad tėvai (globėjai ar rūpintojai) sutartį su mokykla turi pasirašyti per 10 kalendorinių dienų nuo gauto kvietimo patvirtinimo. Nepranešus gimnazijai (raštu  rastine@gabijos.vilnius.lm.lt) apie neatvykimą pateisinančias priežastis, sutartis nesudaroma ir vaikas netenka vietos ugdymo įstaigoje, o prašymai yra archyvuojami. Jeigu tėvai pageidauja toliau dalyvauti priėmime ir gauti ugdymo įstaigą, privalo pateikti naują prašymą.

Pagal pagrindinio ugdymo programos antrąją dalį mokytis I gimnazijos klasėje priimami mokiniai pateikę mokymosi pasiekimų pažymėjimą.


NEFORMALAUS UGDYMO PASIŪLA

LITERATŪROS SĄRAŠAS 2026–2027 m. m.

Naujienos

Erasmus projekto „Eco – journalists. Let‘s save the Earth“ mobilioji veikla Lenkijoje

2022 12 05

2022 m. Lapkričio 14–18 dienomis Vilniaus Gabijos gimnazijos projekto dalyvių komanda viešėjo Lesko mieste, Lenkijoje. Kelionės dienoraštis Lapkričio 13 d. vakarą, po ilgos 20 valandų kelionės, išlipome Lesko miestelyje. Ten mus pasitiko nekantraujanti ir labai svetinga Lesko licėjaus mokinių ir mokytojų komanda. Susėdome pirmosios  vakarienės prie bendro stalo, susipažinome ir dalijomės įspūdžiais.   Lapkričio 14 diena. Įspūdžių, adaptacijos, išvykų ir geros nuotaikos diena. Džiugino nuostabus oras. Keliavome į Beščiadų (Bieszczady) nacionalinį parką  –  tai kalnų masyvas Lenkijoje ir Ukrainoje, Karpatų kalnų rytinėje dalyje, Rytų Beskidų grupėje. Lipdami į 987m aukščio kalną, grožėjomės kraštovaizdžiu ir bendravome. Žinoma, nebuvo lengva, tačiau sunkumai Plačiau

Naujienos

Erasmus projekto „Eco – journalists. Let‘s save the Earth“ mobilioji veikla Lenkijoje

2022 12 05

2022 m. Lapkričio 14–18 dienomis Vilniaus Gabijos gimnazijos projekto dalyvių komanda viešėjo Lesko mieste, Lenkijoje. Kelionės dienoraštis Lapkričio 13 d. vakarą, po ilgos 20 valandų kelionės, išlipome Lesko miestelyje. Ten mus pasitiko nekantraujanti ir labai svetinga Lesko licėjaus mokinių ir mokytojų komanda. Susėdome pirmosios  vakarienės prie bendro stalo, susipažinome ir dalijomės įspūdžiais.   Lapkričio 14 diena. Įspūdžių, adaptacijos, išvykų ir geros nuotaikos diena. Džiugino nuostabus oras. Keliavome į Beščiadų (Bieszczady) nacionalinį parką  –  tai kalnų masyvas Lenkijoje ir Ukrainoje, Karpatų kalnų rytinėje dalyje, Rytų Beskidų grupėje. Lipdami į 987m aukščio kalną, grožėjomės kraštovaizdžiu ir bendravome. Žinoma, nebuvo lengva, tačiau sunkumai Plačiau

Pritaikyta