I–IV gimnazijos klasių mokinių priėmimo komisijos posėdžio protokolas Nr. 1

I–IV gimnazijos klasių mokinių priėmimo komisijos posėdžio protokolo Nr. 2 išrašas

I–IV gimnazijos klasių mokinių priėmimo komisijos posėdžio protokolo Nr. 3 išrašas

I–IV gimnazijos klasių mokinių priėmimo komisijos posėdžio protokolo Nr. 4 išrašas

I–IV gimnazijos klasių mokinių priėmimo komisijos posėdžio protokolo Nr. 5 išrašas

I-IV gimnazijos klasių mokinių priėmimo komisijos posėdžio protokolo Nr. 6 išrašas

Informaciją apie mokinio priėmimą visada prašome tikrinti e. sistemoje.

Primename, kad tėvai (globėjai ar rūpintojai) sutartį su mokykla turi pasirašyti per 10 kalendorinių dienų nuo gauto kvietimo patvirtinimo. Nepranešus gimnazijai (raštu  rastine@gabijos.vilnius.lm.lt) apie neatvykimą pateisinančias priežastis, sutartis nesudaroma ir vaikas netenka vietos ugdymo įstaigoje, o prašymai yra archyvuojami. Jeigu tėvai pageidauja toliau dalyvauti priėmime ir gauti ugdymo įstaigą, privalo pateikti naują prašymą.

Pagal pagrindinio ugdymo programos antrąją dalį mokytis I gimnazijos klasėje priimami mokiniai pateikę mokymosi pasiekimų pažymėjimą.


NEFORMALAUS UGDYMO PASIŪLA

LITERATŪROS SĄRAŠAS 2026–2027 m. m.

Naujienos

Vilniaus miesto mokyklų žaidynių lengvosios atletikos varžybos

2026 05 11

Šių metų gegužės 8 dieną vyko Vilniaus miesto mokyklų žaidynių lengvosios atletikos varžybos. Diena buvo žvarbi ir lietinga, todėl dalyviams bėgti šlapiais bėgimo takeliais tapo tikru iššūkiu. Tačiau mokiniai pademonstravo ištvermę, vikrumą ir puikų pasirengimą. Nors Vilniaus Gabijos gimnazija komanda varžybose dalyvavo ne pilnos sudėties, jai pavyko iškovoti prizinių vietų. II j klasės mokinė Vytautė Kiudytė 100 metrų bėgimo rungtyje iškovojo trečiąją vietą. Trečius metus iš eilės čempiono titulo 400 metrų bėgimo rungtyje neužleido III D klasės mokinys Eimantas Vansevičius. Džiaugiamės mokinių pasiekimais ir kviečiame kuo daugiau jaunimo sportuoti bei garsinti mūsų gimnazijos vardą. Fizinio ugdymo mokytoja Jūratė Lazauskienė  

Naujienos

Vilniaus miesto mokyklų žaidynių lengvosios atletikos varžybos

2026 05 11

Šių metų gegužės 8 dieną vyko Vilniaus miesto mokyklų žaidynių lengvosios atletikos varžybos. Diena buvo žvarbi ir lietinga, todėl dalyviams bėgti šlapiais bėgimo takeliais tapo tikru iššūkiu. Tačiau mokiniai pademonstravo ištvermę, vikrumą ir puikų pasirengimą. Nors Vilniaus Gabijos gimnazija komanda varžybose dalyvavo ne pilnos sudėties, jai pavyko iškovoti prizinių vietų. II j klasės mokinė Vytautė Kiudytė 100 metrų bėgimo rungtyje iškovojo trečiąją vietą. Trečius metus iš eilės čempiono titulo 400 metrų bėgimo rungtyje neužleido III D klasės mokinys Eimantas Vansevičius. Džiaugiamės mokinių pasiekimais ir kviečiame kuo daugiau jaunimo sportuoti bei garsinti mūsų gimnazijos vardą. Fizinio ugdymo mokytoja Jūratė Lazauskienė  

Pritaikyta