I–IV gimnazijos klasių mokinių priėmimo komisijos posėdžio protokolas Nr. 1
I–IV gimnazijos klasių mokinių priėmimo komisijos posėdžio protokolo Nr. 2 išrašas
I–IV gimnazijos klasių mokinių priėmimo komisijos posėdžio protokolo Nr. 3 išrašas
I–IV gimnazijos klasių mokinių priėmimo komisijos posėdžio protokolo Nr. 4 išrašas
I–IV gimnazijos klasių mokinių priėmimo komisijos posėdžio protokolo Nr. 5 išrašas
I-IV gimnazijos klasių mokinių priėmimo komisijos posėdžio protokolo Nr. 6 išrašas
Informaciją apie mokinio priėmimą visada prašome tikrinti e. sistemoje.
Primename, kad tėvai (globėjai ar rūpintojai) sutartį su mokykla turi pasirašyti per 10 kalendorinių dienų nuo gauto kvietimo patvirtinimo. Nepranešus gimnazijai (raštu rastine@gabijos.vilnius.lm.lt) apie neatvykimą pateisinančias priežastis, sutartis nesudaroma ir vaikas netenka vietos ugdymo įstaigoje, o prašymai yra archyvuojami. Jeigu tėvai pageidauja toliau dalyvauti priėmime ir gauti ugdymo įstaigą, privalo pateikti naują prašymą.
Pagal pagrindinio ugdymo programos antrąją dalį mokytis I gimnazijos klasėje priimami mokiniai pateikę mokymosi pasiekimų pažymėjimą.
2026 05 16
Sveikiname Emilį Navaslauską, jubiliejiniame XXV-ajame Nacionaliniame mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkurse pelnius II-ąją vietą ir patekus į savo amžiaus grupės geriausiųjų dešimtuką. Šis konkursas jau daugelį metų suburia geografijai neabejingus mokinius iš visos Lietuvos. Jubiliejinis renginys vyko Vilniaus universiteto Geomokslų institute, kur dalyviai ne tik demonstravo savo geografijos žinias, bet ir dalyvavo įvairiose edukacinėse veiklose.
2026 05 16
„Visais amžiais žmonės kalbėjo savo gimtąja kalba ir visados rūpinosi ją išlaikyti, turtinti, tobulinti ir gražinti.“ (M. Daukša) Džiaugiamės, kad II f klasės mokinė Eglė K. nuoširdžiai dirba ne tik pamokų metu, bet savo žinias ir gebėjimus demonstravo ir Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Vilniaus miesto etape. Mokinė užėmė II vietą. Sveikiname! Lietuvių kalbos mokytoja J. Skomantienė
2026 05 16
Sveikiname Emilį Navaslauską, jubiliejiniame XXV-ajame Nacionaliniame mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkurse pelnius II-ąją vietą ir patekus į savo amžiaus grupės geriausiųjų dešimtuką. Šis konkursas jau daugelį metų suburia geografijai neabejingus mokinius iš visos Lietuvos. Jubiliejinis renginys vyko Vilniaus universiteto Geomokslų institute, kur dalyviai ne tik demonstravo savo geografijos žinias, bet ir dalyvavo įvairiose edukacinėse veiklose.
2026 05 16
„Visais amžiais žmonės kalbėjo savo gimtąja kalba ir visados rūpinosi ją išlaikyti, turtinti, tobulinti ir gražinti.“ (M. Daukša) Džiaugiamės, kad II f klasės mokinė Eglė K. nuoširdžiai dirba ne tik pamokų metu, bet savo žinias ir gebėjimus demonstravo ir Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Vilniaus miesto etape. Mokinė užėmė II vietą. Sveikiname! Lietuvių kalbos mokytoja J. Skomantienė