GABIJOS BALSAS

2023 m. gruodžio 18 d.

KALĖDINIŲ DOVANŲ IR VEIKLŲ IDĖJOS KITAIP

Kalėdos šiuo metu dažnai yra neatsiejamos nuo vartotojiškumo. Šventinio sezono metu parduotuvių lentynos lūžta nuo šventinės tematikos dekoracijų ir taip tikrasis švenčių tikslas dažnai pamirštamas, nes švenčių laukimą pakeičia baimė dėl dar nenupirktų dovanų ar stresas bėgiojant į šventinius renginius.

Plačiau

JŪS REKOMENDUOJATE SKAITYTI

Tęsiame tradicinę rubriką apie mokinių rekomenduojamas skaityti knygas.

 

Plačiau

 

„PRADĖJAU VERTINTI, KAIP SAUGIAI, ŠILTAI IR APRŪPINTAI GYVENU“,- SAKO ŠARŪNAS PO TARNYBOS KARIUOMENĖJE

Lapkričio 23 d. – Lietuvos kariuomenės diena. Apie vieną iš tarnavimo kariuomenėje būdų – nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą – kalbėjome su pora jaunų, tai jau patyrusių žmonių.

Plačiau

 

 

 

Kaip gyvena mūsų buvusieji?

Tęsiame pokalbių su mūsų buvusiais abiturientais rubriką. Siūlome susipažinti su dviejų iš jų dabartiniu gyvenimu, prisiminimais apie gimnaziją.

Plačiau

 

 

 

 

Žaidimai švenčių vakarams

Artėja laikas, kai pagaliau nebebėgsime ir daugiau laiko skirsime artimiems žmonėms – šeimai, giminėms, draugams. Tad siūlome kelis žaidimus, kurie gali padėti puikiai šį laiką praleisti.

Plačiau

2023 m. spalio 22 d.

Gimnazijos Direktorė: „Man visada norisi, kad gimnazija būtų antrieji namai“

Pristatome Jums tradicinį rudeninį gimnazijos Direktorės interviu.

Plačiau

Mūsų buvusieji: „Tegul mokykla būna daugiau nei tiesiog mokykla.“

Rodos, ką tik buvusiems abiturientams nuaidėjo Paskutinis skambutis ir jie išsiskirstė visi savais, individualiais keliais. Nutarėme pasidomėti, kaip klostosi dar netoli nueitas jų savarankiškas gyvenimo kelias, ar jie vis dar prisimena savo gimnaziją.

Plačiau

Eglė Meldaikė apie „Mamų unijos“ renginį: „Visada yra tos vienybės ir gerumo mūsų sielose…“

Rugsėjo 28 dieną teatro meno ir šokio besimokantys dvyliktokai savanoriškai dalyvavo renginyje, kuris buvo skirtas paminėti vėžiu sergančiais vaikais besirūpinančios organizacijos „Mamų unija” gimtadieniui.

Plačiau

Mūsų tarptautinių ERASMUS+ projektų dalyvių įspūdžiai: tai ir nauda, ir malonumas

Mūsų gimnazijoje gausu tiek jau vykdytų, tiek tebevykdomų tarptautinių Erasmus+ projektų. Norėdami paskatinti į tarptautinius projektus jungtis ir naujus dalyvius, parodyti tokių veiklų prasmingumą, kviečiame susipažinti su projektuose dalyvavusių ar tebedalyvaujančių tiek mokinių, tiek mokytojų įspūdžiais.

Plačiau

Apie mūsų savivaldą – mokinių tarybą

Spalio 10 d. minima Vietos savivaldos diena. Paprašėme mūsų Mokinių tarybos atstovės, IV klasės gimnazistės Liepos, atsakyti į kelis klausimus, susijusius su šios organizacijos veikla.

Plačiau

 

PAŽINTIS SU MŪSŲ MOKYTOJAIS

Visai neseniai minėjome Mokytojų dieną, sveikinome ir linkėjome… Tik ar visada pažįstame tuos kasdien sutinkamus savo mokytojus? Siūlome Jums šiek tiek daugiau sužinoti apie porą iš jų. Pakalbinome mokytojas Marytę Puzaitę ir Danguolę Ambrakaitienę.

Plačiau

JŪSŲ SKAITOMŲ KNYGŲ REKOMENDACIJOS

Tęsiame jau pernai pradėtą rubriką, kurioje dalijatės savo atrastų knygų rekomendacijomis.

Plačiau

PASAULINEI MUZIKOS DIENAI

Spalio pradžioje minima Pasaulinė muzikos diena. Šia proga pakalbinome gimnazijos mokinius, norėdami sužinoti jų muzikinį skonį, mėgstamas grupes.

Plačiau

Šių metų „Gabijovizijos“ laimėtoja Emilija: „Aš visąlaik kursiu…“

Paskutinę dieną prieš rudens atostogas, spalio 27 d., gimnazijoje nuskambėjo tradicinis, visų laukiamas renginys „Gabijovizija 2024“. Iš visų mokyklos šokančių ir dainuojančių talentų vertinimo komisijai geriausiu pasirodymu išrinkus ketvirtokės gimnazistės Emilijos dainą „Auksinės akys“, po renginio ją ir pakalbinome.

Plačiau